Program PIT dla Macintosh i Linux

Opublikowano: 8 stycznia 2018 Program PIT Mac, Linux, Windows

W sieci znajduje się wiele programów do PIT, które obsługują wszystkie potrzebne druki PIT na 2018 rok. Jednak większość z nich stworzona jest na komputery z systemem Windows. Osoby, które na co dzień korzystają z urządzeń Apple lub mają system operacyjny Linux, często spotykają problemy ze znalezieniem odpowiedniej aplikacji.

Jak wypełnić PIT na Macintosh lub Linux?

Z myślą o osobach, które korzystają z Apple (Mac) lub Linux, udostępniliśmy program do PIT w formie aplikacji online (wypełnij PIT online). Bez żadnych przeszkód można jej używać na komputerach z Windows, Mac oraz Linux. Aplikacja online nie wymaga pobierania. Jest to program, który zostaje uruchomiony w przeglądarce Internetowej (np. Google Chrome, Firefox, Safari, Opera itd.).

Za pomocą naszego programu PIT Online mogą rozliczyć Państwo każdą deklarację podatkową za 2017 rok wraz z załącznikami.

Ile trwa wypełnienie PIT na Apple i Linux?

Rozliczenie standardowej deklaracji PIT-37, to kwestia 3-5 minut, gdzie najwięcej czasu przeznaczamy na wprowadzenie własnych danych. Polecamy skorzystać z opcji PIT Asystent, ponieważ dzięki temu modułowi wypełnienie PITa będzie dziecinnie proste. Oprócz własnych danych będziemy musieli podać wysokość swoich zarobków oraz ulgi podatkowe z jakich możemy skorzystać. Wszelkie obliczenia zostaną wykonane przez aplikację i wpisane do druku PIT.

Apple, Linux a wysyłka PIT do Urzędu Skarbowego

Korzystając zarówno z systemów operacyjnych Apple, Linux, jak i Windows mamy możliwość wysyłki PIT drogą elektroniczną prosto do Urzędu Skarbowego. Oczywiście do wysyłki PIT niezbędny będzie dostęp do Internetu. Do przesłaniu e-deklaracji, należy sprawdzić UPO, aby mieć pewność, że PIT dotarł do Urzędu Skarbowego.

Podsumowanie

Program PIT dla Macintosh i Linux
Tytuł
Program PIT dla Macintosh i Linux
Opis
Zobacz jak wypełnić PIT za 2017 rok na systemach operacyjnych Macintosh i Linux. Program PIT dla systemów Apple oraz Linux z możliwością wysyłki PIT do Urzędu Skarbowego online.
Autor
Autor
Program PIT - FSMM
Logo autora
Poprzedni post
Powrót
Następny post
POPULARNE NEWSY