PIT-28 jest drukiem składanym przez podatników rozliczających się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego, od przychodów uzyskanych z pozarolniczej działalności gospodarczej (indywidualnie lub w formie spółki) lub z najmu, dzierżawy, podnajmu lub poddzierżawy. Składany standardowo do 31 stycznia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

PIT-36 jest popularnym drukiem składanym przez podatników prowadzących własną działalność gospodarczą, rozliczających się z osiągniętych przychodów lub poniesionych strat. Składany do 30 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

PIT-36L jest drukiem składanym przez podatników prowadzących własną działalność gospodarczą, rozliczających się w formie liniowej z osiągniętych przychodów lub poniesionych strat. Składany do 30 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

PIT-37 jest popularnym drukiem składanym przez podatników uzyskujących przychody za pośrednictwem płatnika, min. ze stosunku pracy, umów zleceń, emerytury i renty. Składany do 30 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

PIT-38 jest drukiem składanym przez podatników uzyskujących przychody w związku z odpłatnym zbywaniem papierów wartościowych i udziałów w spółkach prawnych przy pomocy druku PIT-8C. Składany do 30 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

PIT-39 jest drukiem składanym przez podatników uzyskujących przychody w związku ze sprzedażą nieruchomości, nabytej bądź wybudowanej do pięciu lat wstecz. Składany do 30 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ POBIERZ DRUK

Z programu PIT 2024 skorzystasz za pomocą komputerów z systemem operacyjnym: Windows, Linux, Macintosh.
Wersja online działa prawidłowo na przeglądarkach: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari.

FUNDACJA STUDENCKA
"MŁODZI-MŁODYM"
 • Adres:
  ul. Bór 116
  42-202 Częstochowa
  województwo śląskie
  NIP: 9492044231
 • Email:
  biuro@fsmm.pl
 • Infolinia:
  795-795-747
PIT 2023 / 2024

Rozlicz PIT za 2023 rok z FSMM.pl. Znajdziesz u nas niezawodny program do wypełniania druków PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami. Nasza aplikacja w wersji do pobrania oraz w wersji online umożliwia wysłanie gotowej deklaracji podatkowej przez Internet prosto do Urzędu Skarbowego za pomocą systemu e-Deklaracji.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1.5% podatku przekazywanego przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1.5% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Pobierz darmowy program PIT 2023/2024 i rozlicz się w 3 prostych krokach!

Bez wychodzenia z domu, bez kolejek!

 • 1

  Wybierz druki PIT

 • 2

  Wypełnij PIT w 4,57 min

 • 3

  Wyślij PIT do ministerstwa Finansów