• pit 28
 • pit 36
 • pit 36l
 • pit 37
 • pit 38
 • pit 39
PROGRAM PIT

Pobierz darmowy program lub rozlicz się online!

Program Pit

Masz pytania
dotyczące
Programu PIT?

Zadzwoń:

795-795-747

PIT 2016/2017 - darmowy Program do PIT

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy całkowicie darmowy i profesjonalny program do rozliczenia zeznania podatkowego za rok 2016. Obsługa programu jest prosta i intuicyjna, nie nastręcza żadnych problemów. Dzięki naszej aplikacji prześlecie Państwo wypełnione zeznanie wprost do urzędu skarbowego za pomocą Internetu. Nasz program pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, który normalnie stracilibyście na stanie w kolejkach, zdobywanie niezbędnych druków czy przejazdy do placówki Waszego urzędu skarbowego.

Aplikacja jest połączeniem prostoty i profesjonalizmu. Dzięki niej możliwe jest szybkie oraz bezproblemowe wypełnienie dowolnego zeznania podatkowego za rok 2016. Program obsługuje i posiada wbudowane druki do zeznań takich jak PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 oraz PIT-39. Do Państwa dyspozycji są także druki dodatkowe oraz załączniki, między innymi takie jak PIT-O, PIT-D, PIT-B czy PIT-ZG.

Laptop

Program PIT 2016/2017 posiada także wbudowany moduł PIT Asystent, który na każdym kroku szczegółowo podpowie Państwu jak należy wypełnić konkretną rubrykę i pole. PIT Asystent jest narzędziem, które na bieżąco objaśnia każdy etap wypełniania zeznania podatkowego. Wyposażeni w takie narzędzie możecie być zatem pewni, że Wasze zeznanie ominie korekta, a deklaracja podatkowa za rok 2016 wypełniona zostanie szybko i bezbłędnie.

Zalety programu PIT 2016/2017

 • Pit asystent PIT Asystent

  W aplikację wbudowano pomocny moduł PIT Asystent, który po zadaniu kilku prostych pytań wybiera odpowiedni rodzaj zeznania dla konkretnego podatnika, wraz z załącznikami. Jest on także obecny na każdym kroku wypełniania druku PIT, podpowiada i wskazuje jak należy wypełnić konkretne rubryki.

 • program dla księgowych Aktywne formularze

  Program posiada także tryb polecany profesjonalistom – umożliwia rozliczanie zeznań PIT na aktywnych formularzach, dając pełną kontrolę nad zeznaniem i pozwalając na szybsze przygotowanie zeznania podatkowego.

 • Program PIT E-deklaracje

  Aplikacja pozwala wysyłać e-deklaracje przez Internet i dostarcza je bezpośrednio do Urzędu Skarbowego – dzięki temu dane użytkownika są bezpieczne i nikt niepowołany nie ma do nich wglądu.

 • Dokumentacja kontekstowa Baza wiedzy

  Program posiada bogatą dokumentację kontekstową, szczególnie przydatną w przypadku rozliczania bardziej skomplikowanych zeznań podatkowych.

 • Program PIT
  Bezpieczeństwo

  Aplikacja zapewnia bezpieczeństwo danych – nikt nie ma dostępu do Państwa danych finansowych, dane nie są sprzedawane ani udostępniane żadnym osobom trzecim.

 • Osoby indywidualne
  Wielokrotny użytek

  Program umożliwia wprowadzenie dowolnej liczby podatników, co jest szczególnie przydatne przy użyciu zarobkowym, np. w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych i innych podmiotach rozliczających zeznania PIT dla wielu osób.

Jak wypełnić PIT w 5 minut

Dowiedz się więcej o drukach PIT,
obsługiwanych przez nasz program

Nasz Program to najlepsze narzędzie do wypełniania zeznań za miniony rok podatkowy 2016. Skorzystaj z niego już dziś!

Rozliczając roczne zeznanie podatkowe poprzez nasz program wspomagasz podopiecznych Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym. Pieniądze odpisane z 1% podatku poprzez program trafią do potrzebujących wsparcia osób indywidualnych lub jednostek organizacyjnych. Uzyskane pieniądze z akcji 1% przekazane zostaną do szkół, klubów, schronisk oraz innych instytucji i osób liczących na wsparcie.

Pamiętaj, że dzięki naszemu Programowi do PIT 2016/2017 rozliczysz swoje zeznanie szybko, poprawnie oraz całkowicie za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji już dziś!

Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie
Opinie użytkowników
Dagmara prowadzi firmę

„Naprawdę prosty, intuicyjny program, który właściwie sam się wypełnia. Nie potrzebuję żadnych dodatkowych dokumentów, oprócz ulg i PIT-11. Co najważniejsze nie ma szansy, aby pomylić się na etapie wyliczeń, co jest dla mnie najistotniejsze.”

Dagmara, prowadzi firmę
Marek, Przedsięborca

„Korzystam z kolejnych odsłon tego programu od jakichś dwóch lat. Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze bezbłędny. Dla mnie dużym plusem jest możliwość rozliczenia się online, bez instalowania aplikacji na dysku. Polecam!.”

Marek, przedsiębiorca
Maria, nauczycielka

„Ten program to prawdziwa rewelacja, perełka wśród innych darmowych (i nie tylko) programów do rozliczania zeznań podatkowych. To, co go wyróżnia, to dziecinnie prosta obsługa oraz tworzenie wielu użytkowników.”

Maria, nauczycielka
Maria, nauczycielka

Z pozoru program jakich wiele, jednak nic bardziej mylnego! Program PIT-Y to na pierwszy rzut oka mała i prosta aplikacja, jednak w trakcie pracy z programem poznajemy jego użyteczne funkcje, bogatą bazę druków i profesjonalny system pomocy. Zdecydowanie warto z niego skorzystać.

Henryk, emerytowany nauczyciel
Maria, nauczycielka

Uważam, że osoby, które z jakiegoś powodu są zmuszone lub chcą po raz pierwszy samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe, powinny korzystać właśnie z takich aplikacji, jak PIT-Y. Przy minimalnych chęciach i wiedzy nie powinno być problemów z wypełnieniem nawet bardziej złożonych druków, takich jak PIT-28. Mogę śmiało powiedzieć, że aplikacja spisała się znakomicie do przygotowania i przesłania druku wprost "do rąk" urzędników skarbówki.

Andrzej, przedsiębiorca-ryczałtowiec
Maria, nauczycielka

Programów PIT jest w polskim Internecie całe zatrzęsienie. Cała sztuka polega na tym, aby wybrać te najlepsze i najbardziej zaufane, takie jak PIT-Y. Program oferuje naprawdę rozległą bazę druków i załączników, a co najważniejsze – jest w pełni bezpłatny. Twórcy wyszli z założenia, że zamiast wypuszczać płatnego bubla, można oddać do rąk użytkownikom profesjonalne narzędzie, do tego całkowicie za darmo. Taką postawą zyskali wiernego klienta.

Witek, księgowy
Maria, nauczycielka

Okej, przyznam szczerze – rozliczanie PIT czy wystawianie faktur VAT było dla mnie zawsze czarną magią. W tym roku, pod okiem żony samodzielnie wypełniłem zeznanie, a muszę przyznać, że podpowiadała mi tylko przy przepisywaniu danych z otrzymanego PIT-12. Jako osoba całkowicie pozbawiona 'zmysłu biurowego' program PIT-Y przeprowadził mnie przez proces za rączkę. Dla laików ta aplikacja to najlepszy wybór!

Grzesiek, muzyk
Pomoc techniczna:
795-795-747

Rozlicz PIT 2017 za pomocą naszego programu PIT. Korzystając z naszego programu możesz wypełnić PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 za 2016 rok. Nasz program do PIT umożliwia Państwu dodatkowo wysłanie deklaracji podatkowej prosto do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną! Od dziś złożysz PIT bez wychodzenia z domu. Spróbuj i poleć program!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku przekazywanego przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.