AMBASADORZY FUNDACJI

Andrzej Supron

Miło nam poinformować, że Pan Andrzej Supron - polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy, został Ambasadorem Fundacji Studenckiej „Młodzi–Młodym.”

Jak sam mówi, uwielbia ludzi młodych. Często angażuje się w akcje społeczne mające na celu rozwijanie w młodzieży pasji sportowej . Podkreśla, że w rzeczywistości trzeba ciężko pracować, aby osiągnąć sukces. Nie oznacza to jednak, że praca nad sobą musi być nudna.

Jesteśmy pewni, że jego życiowa postawa i kariera sportowa zainspiruje niejednego z Was do działania.

Michał Bąkiewicz

Wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, a obecnie trener drużyny AZS Częstochowa został Ambasadorem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”. Michał Bąkiewicz to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników ostatnich lat w polskiej siatkówce - był m.in. wicemistrzem świata i mistrzem Europy oraz wielokrotnym mistrzem Polski oraz medalistą Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Swoją wielką karierę rozpoczynał w AZS Częstochowa, gdzie wrócił na swoje ostatnie mecze jako zawodnik, po czym rozpoczął karierę trenerską

Krzysztof Wężyk

Do grona Ambasadorów dołącza Krzysztof Wężyk. Reprezentant Polski Osób Niepełnosprawnych w Piłce Siatkowej. Wieloletni medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, Uczestnik Pucharu Świata w 2004 roku w Piłce Siatkowej. Nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, a poza tym społecznik. Zaangażowany w pomoc osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim, którzy chcą realizować swoje cele w karierze sportowej. Mieszka w Zgierzu, gdzie od lat związany jest z urzędem miasta. Głównym celem jaki stawia sobie to realizacja dobrej, przynoszącej zadawalające efekty działalności.

Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu