stowarzyszenie w leczeniu koni
STOWARZYSZENIE CENTRUM HIPOTERAPII I REKREACJI KONNEJ KRS: 0000270261 DOPISEK: STOWARZYSZENIE CHIR KONNEJ 9956
  • Miejscowość: ŁUBOWO
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 499

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

stowarzyszenie w leczeniu koni

Nasze stowarzyszenie od kilku lat zajmuje się hipoterapią z elementami fizjoterapii przy udziale koni dla dzieci z niepełnosprawnościami zarówno ruchowymi jak intelektualnymi.

Wszystkie konie, które z nami pracują są zwierzętami wyrwanymi spod noża rzeźnika. Dzięki wieloletniej pracy udało się przywrócić ich zaufanie do człowieka na tyle, że w tej chwili są końmi terapeutycznymi. W naszym ośrodku przebywają również przygarnięte z ulicy psy i koty, które również dzięki miłości okazanej przez nas opiekunów oraz dzieci, które biorą udział w zajęciach terapeutycznych potrafiły po raz kolejny uwierzyć w dobro człowieka.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywa kilkadziesiąt zwierząt. Każdy ma swoją historie, każdy z nich jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Niemal każdy z nich przebył trudną drogę, a my daliśmy im drugie życie. Dzięki czemu możemy cieszyć się ich obecnością i dobrą energią, głaskać, czesać, karmić... Po prostu BYĆ. Każdy z naszych podopiecznych wymaga codziennej pielęgnacji i opieki weterynaryjnej: specjalna dieta, leczenie weterynaryjne, suplementy diety, kowal itp.

Niestety ze względu na pandemię stanęliśmy na krawędzi. Do tej pory radziliśmy sobie dzięki wsparciu sponsorów zaprzyjaźnionych firm - niestety ich również dopadła pandemia. Nasze zapasy się kurczą - wystarczą maksymalnie do połowy stycznia.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej działalności. Wspierając nas - wspieracie nie tylko naszych braci mniejszych, ale również grupy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, które korzystają z terapii kontaktowej z naszymi podopiecznymi. Bez Was nie damy rady! Prosimy o pomoc!

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: STOWARZYSZENIE CHIR KONNEJ 9956
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
STOWARZYSZENIE CHIR KONNEJ 9956

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu