KACPER TUROBOYSKI - KIEROWCA KARTINGOWY
Kacper Turoboyski KRS: 0000270261 DOPISEK: Kacper Turoboyski 9601
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 161

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

KACPER TUROBOYSKI - KIEROWCA KARTINGOWY

Kacper pochodzi z Warszawy, ma 11 lat i jest sportowcem z krwi i kości! Pierwszy raz wskoczył za kierownicę gokarta już w wieku 5 lat i od razu poczuł, że to jest to. Kacper na początku swojej kariery związał się z zespołem Bambini Racing, który reprezentuje do dziś. Popularny "Turbo" zadebiutował w wyścigach po zaledwie dwóch latach przygotowań i wystąpił w ostatniej rundzie Rok Cup Poland 2015. Swój pierwszy pełny sezon - 2016 Kacper poświęcił na naukę, zdobywanie doświadczenia i walkę w środku stawki.

W sezonie 2017 Kacper był już zawodnikiem ścisłej czołówki kategorii BabyRok w Rok Cup Poland! Niestety nie udało mu się stanąć na podium w klasyfikacji końcowej, ale zajął w niej 4 miejsce. Udało mu się także zająć 5 miejsce we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży, a także ukończyć Kartingowe Mistrzostwa Polski na 6 pozycji.

Sezon 2018 to już prawdziwa petarda w wykonaniu Turbo! Kacper wręcz zdominował tamten sezon w Rok Cup Poland - stanął na podium podczas każdej z sześciu rozegranych rund, z czego wygrał aż 3! Tym samym z ogromną przewagą zwyciężył w Rok Cup Poland w kategorii BabyRok. W tym samym roku Kacper został również Mistrzem Polski w tej samej kategorii. W roku 2018 Kacper osiągał sukcesy także na innym polu - jego wielką pasją jest karate, które uczy pokory, cierpliwości, a także uczciwej rywalizacji, które są w wyścigach bardzo pożądanymi cechami. Kacper, jak to Kacper... musiał wygrać także w karate! W roku 2018 dopisał do swojego CV pierwsze miejsce w Mazowieckiej Lidze Karate oraz zwycięstwo w międzynarodowych zawodach "Kobierzyce Cup".

W sezonie 2019 Kacper zdecydował się przejść do nowej dla siebie serii - Rotax Max Challenge Poland. Kacper przesiadł się również do szybszej kategorii, czyli MiniMax. Debiut przekroczył wszelkie oczekiwania - Kacper po zaciętej rywalizacji zwyciężył w klasyfikacji generalnej i tym samym zdobył bilet na Finał Światowy - Rotax Max Challenge Grand Finals. W sierpniu Kacper wziął też udział w Europejskim Finale Rotaxa rozgrywanym w austriackim Brucku, gdzie gościnnie wystąpił w kategorii MicroMax i zdobył 3 miejsce, zostając trzecim kierowcą Micro w Europie! Podczas Finału Światowego Turbo zafundował nam prawdziwą huśtawkę emocji, świetne występy, przeplatał nieco gorszymi, które często wynikały z pecha oraz licznych incydentów wyścigowych niezależnych od Kacpra. W wyścigu finałowym Kacper po kontakcie z rywalem spadł na ostatnie - 34 miejsce, jednak nie poddał się, zaczął odrabiać straty i do mety dowiózł 19 pozycję!

Kacper jest wielkim fanem Formuły 1, a jego marzeniem jest możliwość startów w królowej sportów motorowych. Przed Kacprem jeszcze daleka droga do F1, ale wszystko jest możliwe, ponieważ w ostatnich dwóch latach Turbo zaprezentował się jako jeden z najlepszych polskich kierowców swojego pokolenia. Rozwój kierowcy wyścigowego jest jednak bardzo kosztowny. Na zakup sprzętu, opłacenie wpisowych oraz wyjazdy na imprezy międzynarodowe potrzebny jest ogromny budżet, dlatego wszystkich których zainteresowała historia Kacpra, gorąco prosimy o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Kacper Turoboyski 9601
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1% Podatku za rok podatkowy 2019 w 2020 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Kacper Turoboyski 9601

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu
Kontakt