Serdeczna prosba o pomoc dla  adasia.
Adam Piwowarski KRS: 0000270261 DOPISEK: Adam Piwowarski 4101
  • Miejscowość: Sopieszyno
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 2511

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Serdeczna prosba o pomoc dla adasia.

Na zdjęciu jest nasz niepełnosprawny Adaś w wieku 4 lat.Obecnie ma już 9 lat..Ma orzeczony znaczny stopien niepełnosprawności.Jest to wada genetyczna.Nie mówi,słabo komunikuje się z otoczeniem.Na stopy ma zakłądane specjalne szyny-ortezy,które pozwalają mu na chodzenie.Chodzi tylko na równym, szybko się męczy,traci rownowage i sie przewraca. Ma obniżone napięcie mięśniowe.Żyje w swoim świecie. Jednak jest dzieckiem radosnym i uśmiechniętym.Najważniejsza dla Niego jest rehabilitacja ruchowa. Miał już 5 sesji 3-tygodniowych,które znacznie poprawiły Jego kondycję.To jednak wciąż mało,takie zajęcia będą potrzebne jeszcze przez wiele lat.Dlatego każde wsparcie finansowe jest dla nas bardzo ważne. Adaś ma świetną Mamę
i starszego brata Dominika,ktory ma 12 lat i chodzi do szkoły.Też super chłopiec ,ale ma autyzm wysokofunkcjonujący i ADHD. Otrzymaliśmy własnie wpłatę zebranych pieniędzy od Darczyńców.Serdecznie za tę pomoc dziękujemy. Mogliśmy kupić bardzo drogie, robione na zamówienie (nakładane są na ortezy) buciki ortopedyczne. Buciki są ciepłe i wodoodporne.Również zakupiliśmy dla Adasia wózek inwalidzki przystosowany dla tak małego dziecka. Chłopczyk nadal korzysta z hipoterapii ,co pozwala mieć nadzieję,ze kontakt z konikiem pozwoli małemu chłopcu na rozwój umysłowy,ale też pozwoli w miły sposób wzmocnić mięśnie brzucha,pleców i rączek. Informacje z ostatnich miesięcy.Niestety w czasie pandemii bardzo zle na Adasia wpłynęły częste zamknięcia szkoły i miejsc publicznych.Brak kontaktu z rówieśnikami.Gdy już szkoła znowu przyjmowała dzieci,a place zabaw zostały otwarte,to okazało się,że Adaś absolutnie nie chce wychodzić z domu.Obecnie jest pod opieką lekarską,jak też psychologiczną.Mamy nadzieję,że zastosowane wyciszające lekarstwa i terapia sprawi,że Chłopczyk zwyczajnie odżyje.Tyle,że niestety potrwa to jeszcze jakiś czas. W tym miejscu chcemy koniecznie podziekować bardzo serdecznie ,tym wszystkim tym Osobom,które wsparły Adasia. Wiem,iż są wśród Nich nasi Przyjaciele i Krewni.Ale tez wiemy,że są tacy,którzy nas nie znają,a pomogli.Bardzo wszystkim dziękujemy. Również jesteśmy wdzięczni ludziom,którzy stworzyli tę Fundację i w niej działają. Darczyńców wpłacających,i tych którzy nas wspierają w każdy inny sposób, jak i Osoby działające w Fundacji serdecznie pozdrawiamy.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Adam Piwowarski

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Adam Piwowarski 4101
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Adam Piwowarski 4101

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu