Przekaż 1,5% podatku Fundacji CENTRUM DIALOGU EMOCJONALNEGO i pomagaj najbardziej potrzebującym!
Fundacja Centrum Dialogu Emocjonalnego KRS: 0000270261 DOPISEK: Centrum Dialogu Emocjonalnego 20716
  • Miejscowość: LESZNO
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 150

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Przekaż 1,5% podatku Fundacji CENTRUM DIALOGU EMOCJONALNEGO i pomagaj najbardziej potrzebującym!

Fundacja Centrum Dialogu Emocjonalnego powstała w 2022 roku na rzecz ochrony zdrowia psychicznego z inicjatywy osób w kryzysach i po kryzysach psychicznych którzy szukają drogi do wewnętrznej podróży w swojej pełni wolności, równości swoich praw i godnego życia, aby być bliżej siebie samego i bliżej siebie z innymi. Naszym celem jest, aby każda osoba doświadczająca trudności w zakresie zdrowia psychicznego miała szansę na zdrowienie i wyzdrowienie. Wsparcie i świadczenie różnorodnych form pomocy społecznej dla osób w kryzysach psychicznych, neurologicznych, ich rodzin i opiekunów oraz wyrównywanie szans tych osób, ochrony i promocji zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony i promocji zdrowia psychicznego.
Misją naszej fundacji jest wspieranie osób i ich rodzin doświadczających kryzysu psychicznego i emocjonalnego. Realizujemy ją przez wdrażanie metod pozwalających na skuteczną pomoc osobom w kryzysie i traumie do których należą eCPR - dialog reanimacji emocjonalnej oraz Podejście Otwartego Dialogu. Realizujemy sesje terapeutyczne oparte na tych metodach. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą innym, ale też dla tych, które chcą wspierać siebie i bliskich w trudnych sytuacjach życiowych. Oferujemy wsparcie dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego i ich rodzin a także osobą starszym. Chcemy zwiększyć świadomość wielu ludziom o dostępnych programach i usługach prowadzonych przez nas, które podkreślają rolę czynników środowiskowych w naszym zdrowiu psychicznym i dadzą ludziom poczucie być wysłuchanym i zaakceptowanym, a nie zdiagnozowanym i „naprawionym”. koncentrujemy się na zapewnieniu ludziom bezpiecznej przestrzeni do dzielenia się swoimi historiami i świadomości, że nie są sami. Programy te promują związek i społeczność jako sposób na wyleczenie się z kryzysu, a nie leczenie biomedyczne.

W fundacji CDE wierzymy, że oferowane przez nas projekty i programy psychoedukacyjne przyczynia się do uzdrowienia, godności i powrotu do zdrowia tych z nas, którzy przeszli przez Traumę, wykluczenie społeczne i emocjonalny stres i kryzys.
Włączenie szkoleń, kursów, warsztatów psychoedukacyjnych projektów i programów wsparcia kierowanych przez profesjonalistów, Asystentów Zdrowienia dla osób doświadczających kryzysów psychicznych i ich rodzin, młodzieży, osób starszych, firm i organizacji jako części wsparcia zdrowia psychicznego ma kluczowe znaczenie dla eliminowania piętna związanego z wyzwaniami związanymi ze zdrowiem psychicznym, zwiększania poczucia nadziei i promowania równości, wolności w zakresie zdrowia psychicznego. Dostęp do szkoleń i wsparcia kierowanego do osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego i ich rodzin jest coraz ważniejszy, ponieważ nadal zmagamy się z globalną stygmatyzacją i jej długofalowymi skumulowanymi skutkami, które drastycznie zmieniają sposób podejścia, w jaki ludzie porusza się po świecie.
Szkolenia i wsparcie dla firm, organizacji pozarządowych i lokalności społecznej.
W ramach wsparcia firm i organizacji i lokalności społecznej, oferujemy dedykowane szkolenia oraz programy wsparcia przygotowywane w oparciu o realne i aktualne potrzeby emocjonalne klienta. Obecnie, biorąc pod uwagę sytuację związaną z pandemią, wojną na Ukrainie, sytuacjami stresującymi przygotowujemy i będziemy realizować; cykle szkoleń w formie on-line i off-line, przygotowujące pracowników do radzenia sobie kryzysami z wsparciem emocjonalnym w postaci specjalistycznych warsztatów. Ponadto prowadzimy szkolenia (stacjonarne i online) w zakresie: Pomocy Psychologicznej w Kryzysie dla pracowników, liderów, managerów, profesjonalistów - lekarzy, psychologów, terapeutów, asystentów zdrowienia, straży pożarnej, policjantów, wszystkich zawodów pomocowych służby zdrowia psychicznego, rodzin, osób w kryzysach psychicznych i lokalności społecznej. Pomocy w interwencjach kryzysowych Coaching w nagłych sytuacjach kryzysowych radzenie sobie z wypaleniem zawodowym metody błyskawicznej motywacji Dialog Reanimacji Emocjonalnej e CPR w zakresie pracy z rodziną i klientem z doświadczeniem kryzysu psychicznego, sesje terapeutyczne w podejściu Otwartego Dialogu Kto prowadzi szkolenia i warsztaty? ,
wykwalifikowany zespół Centrum Dialogu Emocjonalnego, psycholodzy, psychoterapeuci, coachowie, asystenci zdrowienia, trenerzy szkoleniowcy. Uczestnik szkolenia otrzymuje: dostęp do platformy internetowej z materiałami szkoleniowymi zaświadczenie i certyfikat ukończenia szkolenia, Centrum Dialogu Emocjonalnego koncentruje się na współpracy opartej na uczeniu się przez doświadczenie w celu budowania sieci rówieśniczych, które wspierają oddolną organizację, niszczą bariery, budują połączenia i tworzą społeczności dobrego samopoczucia. Nasze „Centrum” nie opiera się na murach, ale na wartościach. Nasze „Centrum” to nie towar, to wspólnota. Zachęcamy Cię do zaprojektowania tego podejścia opartego na doświadczeniu i wzajemnym uczeniu się do zaangażowania się w naszą ciągłą pracę i bycia częścią naszego „centrum”.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Centrum Dialogu Emocjonalnego 20716
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Centrum Dialogu Emocjonalnego 20716

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu