Myślenicki Teatr Musicalowy
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA INICJATYW SPOŁECZNYCH "DAMY RADĘ" KRS: 0000270261 DOPISEK: DAMY RADĘ 20384
  • Miejscowość: MYŚLENICE
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 43

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Myślenicki Teatr Musicalowy

Cel Zbiórki na rzecz Myślenickiego Teatru Musicalowego

Myślenicki Teatr Musicalowy w roku 2023 z nieukrywaną dumą zaprezentował aż 12 spektakli, które przyciągnęły ponad 8 000 widzów. Wśród nich znalazły się takie dzieła jak "A Christmas Carol", "Musical Showman - historia człowieka Niezwykłego", "Możesz więcej - musical", oraz "Jan Paweł II - Przyjaciel wiernych", każde z nich wystawione z wykorzystaniem spektakularnej scenotechniki, co dodatkowo podniosło poziom artystyczny wydarzeń. Należy podkreślić, że wszystkie nasze przedsięwzięcia są całkowicie nieodpłatne dla widzów, co jest wyrazem naszego zaangażowania w dostępność kultury dla wszystkich.

Nasza misja nie kończy się na organizacji spektakli. Jesteśmy zobowiązani do wspierania młodych talentów poprzez oferowanie im bezpłatnych szkoleń z doświadczonymi trenerami śpiewu, muzyki, tańca, a także z reżyserem głównym i choreografem. Celem tych działań jest przygotowanie ich do udziału w naszym najnowszym projekcie - musicalu autorskim "Melodia Przebudzenia", który planujemy wystawić 8 czerwca.

Aby spełnić te ambitne plany, potrzebujemy wsparcia w pokryciu kosztów produkcji, wynajmu przestrzeni, strojów, scenografii, oraz finansowania programu szkoleniowego dla młodych talentów. Wsparcie finansowe pomoże nam także w utrzymaniu nieodpłatności uczestnictwa w naszych wydarzeniach dla widzów, co jest kluczowym elementem naszej misji.

Wasze darowizny zapewnią Myślenickiemu Teatrowi Musicalowemu możliwość dalszego inspirowania, edukowania i rozwijania młodych artystów. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy kontynuować tradycję tworzenia wyjątkowych, dostępnych dla wszystkich wydarzeń kulturalnych i otwierać przed młodymi talentami drzwi do świata wielkiej sztuki. Zapraszamy do wsparcia naszej działalności i dołączenia do tej wyjątkowej podróży, by razem świętować magię teatru i muzyki. Dziękujemy za każdy gest wsparcia, który przybliża nas do realizacji marzeń o "Melodii Przebudzenia" i kontynuacji naszej misji.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: DAMY RADĘ 20384
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
DAMY RADĘ 20384

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu