Fundacja Studencka Młodzi-Młodym
Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej KRS: 0000270261 DOPISEK: RAM AP 18186
  • Miejscowość: Przemyśl
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 44

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Organizacja wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży

Razem z ponad 150 wolontariuszami związanymi z RAMem organizujemy 23 wakacyjnych turnusów dla dzieci i młodzieży, nazywanych przez nas "Wakacjami z Bogiem". Rekolekcje odbywają się na terenie naszej diecezji w trzech ośrodkach: Ustrzykach Górnych, Wybrzeżu k. Dubiecka oraz Rajskim. Naszymi uczestnikami jest młodzież i dzieci z Podkarpacia jak również i z całej Polski, a zdążają się również uczestnicy z zagranicy.

Zapytasz się: co to jest RAM?

RAM jest ostoją dla wielu młodych. To tutaj młodzież znajduje przyjaźń, akceptację, ciepło którego czasem może im brakować w domu. „Kiedy przyjechałam na RAM zaskoczyła mnie wielka życzliwość – witały się ze mną osoby, których nawet nie znałam. Przyznaję, że była to dla mnie mocna dawka akceptacji i szczerej życzliwości, której dawno nie zaznałam” napisała Natalia, uczestniczka wakacyjnego turnusu. Podobnych świadectw z prowadzonych przez nas rekolekcji mamy setki, niektóre z nich możesz przeczytać na naszej stronie i na Facebooku oraz Istagramie.

Co robimy?

Jak widzisz wspieramy młodzież w budowaniu przyjaźni, poczucia własnej wartości i wiary. Uważamy, że nasza misja jest bardzo ważna, bo tworzymy dla młodych drugi dom, gdzie mogą doświadczyć uwagi, akceptacji, życzliwości i rozwoju talentów. Czynimy to nie tylko na wakacjach, ale przez cały rok, jednak dla wielu ta przygoda rozpoczyna się właśnie od naszych wakacyjnych turnusów.

Co potrzebujemy?

Co roku dajemy tydzień niezapomnianych wrażeń dla blisko 1000 dzieci i młodzieży. Wielu naszych uczestników pochodzi z niezamożnych rodzin, stąd organizujemy możliwie jak najtańsze turnusy. Chociaż jesteśmy - jako wolontariusze - dużą drużyną, pełną chęci do pomagania, to jednak borykamy się z różnymi problemami. Jednym z nich jest problem finansowy: nasi wolontariusze mało tego, że nie zarabiają, to jeszcze dopłacają do swojego pobytu na turnusie. Chcielibyśmy to zmienić. Dodatkowo chcemy poszerzyć nasz asortyment sprzętu sportowego i materiałów plastycznych i szkolnych używanych podczas prowadzonych warsztatów i zajęć.

Wesprzyj nas! Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: RAM AP 18186
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
RAM AP 18186

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu