#chodźnarolki i Wesprzyj białostockich rolkarzy
Fundacja chodź na rolki KRS: 0000270261 DOPISEK: Fundacja chodź na rolki 16954
  • Miejscowość: Białystok
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 260

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

#chodźnarolki i Wesprzyj białostockich rolkarzy

SIEMANKO! Jak dla większości ludzi na tym świecie, podatki, PITy i rozliczenia zapewne nie kojarzą Ci się pozytywnie... Wiadomo, ale wiesz też pewnie, że przy okazji rozliczenia możesz zrobić coś fajnego, aby wesprzeć potrzebujących czy swoje ulubione instytucje! I wtedy wchodzimy my... CALI NA CZARNO-ŻÓŁTO!

W tym sezonie możesz przekazać swoje 1,5% podatku na wsparcie Fundacji chodź na rolki, która ma wielkie ambicje i plany, które znacznie szybciej uda się nam zrealizować przy Twojej pomocy. Na co dzień zajmujemy się nauką jazdy na rolkach, na okrągło przez cały rok, w najróżniejszych formach. W szczycie sezonu ruszamy z nocnymi przejazdami rolkarzy ulicami Białegostoku. Po sezonie, dla wszystkich tych, którzy nie chcą chować rolek do szafy, uruchamiamy nasz Rolkowy Klub Sportowy. A w trakcie, raz na jakiś czas, podkręcamy wielkie emocje, organizując zawody rolkowe.

Każda z tych inicjatyw może udowodnić osobno, że jazda na rolkach to sport i forma rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Marzy nam się miejsce do nauki jazdy i rozwijania umiejętności rolkowych, w którym wszyscy miłośnicy jazdy na rolkach będą mogli spędzać czas niezależnie od posiadanych umiejętności. Skateparki, alejki parkowe, ścieżki rowerowe, chodniki i boiska często są przepełnione innymi uczestnikami i nie ma w nich możliwości bezpiecznego rozpoczęcia czy rozwijania rolkowej pasji.

Fundacja skupia wiele osób, które łączy pasja do jazdy na rolkach. Organizatorzy i wolontariusze, instruktorzy i kursanci, organizatorzy, zawodnicy, członkowie klubu i wszyscy życzliwi ludzie, którzy kibicują nam od początku i zawsze są obok. Wszyscy razem tworzymy społeczność, która stała się dla nas drugim domem i największą motywacją do rozwoju. Miłość do jazdy na rolkach zmieniła nasze życie na lepsze i pragniemy, aby każda związana z nami osoba, mogła powiedzieć to samo.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Fundacja chodź na rolki 16954
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Fundacja chodź na rolki 16954

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu