Gramy o 1% Podatku. Zagraj z nami
Miejski Klub Sportowy Wkra Żuromin KRS: 0000270261 DOPISEK: MKS Wkra Żuromin 1554
  • Miejscowość: Żuromin
  • Kategoria: Sport
  • Liczba odwiedzin: 985

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Gramy o 1% Podatku. Zagraj z nami

Piłka nożna to najbardziej medialna dyscyplina w Polsce. Uczy wszelkich zasad życia społecznego: poszanowania wartości, szacunku dla innych, przestrzegania zasad, poczucia solidarności i chęci do podejmowania zwiększonego wysiłku, utrzymania dyscypliny w grupie, umiejętności życia we wspólnocie. Regularne uprawianie sportu już od najmłodszych lat jest uznanym sposobem zapobiegania przemocy, przestępczości i narkomanii. Wartości edukacyjne sportu przejawiają się w naturalny, niewymuszony sposób, poprzez zabawę i jego żywiołowy charakter. Wpływ sportu na życie ludzkie wykracza daleko ponad zajęcia czysto sportowe. Sport oddziałuje na stosunki międzyludzkie w takim samym stopniu jak na świat edukacji, pracy i rekreacji.
Miejski Klub Sportowy „Wkra” Żuromin dla lokalnego społeczeństwa to nie tylko klub piłkarski. Dla wielu dzieci i ich rodzin to drugi dom. Miejsce, w którym ludzie realizują swoje pasje i marzenia. Zarząd Klubu grupa młodych, ambitnych i dynamicznych osób zorientowana na poprawę jakości funkcjonowania Miejskiego Klubu Sportowego „Wkra” Żuromin. Prowadzimy profesjonalne szkolenie sportowe grup młodzieżowych (w rocznikach od 2000 do 2010), a także jedną grupę osób dorosłych. Nasz Klub reprezentowany jest na obszarze całego województwa mazowieckiego. Wizytówką naszego Klubu jest wychowanek MKS Wkra Żuromin Łukasz Teodorczyk, który obecnie jest zawodnikiem Dynama Kijów i reprezentacji Polski.
Na co dzień, gramy na boisku. Dziś gramy w przestrzeni publicznej, a gra toczy się o pieniądze z jednego procenta. Pieniądze, które mogą odmienić oblicze naszego Klubu. Wspierając nas możecie być mecenasami sportu i mieć wpływ na rozwój utalentowanych młodych adeptów futbolu. Zbiórka 1% dla klubu sportowego to szansa na rozwój. To większe możliwości, dostęp do sprzętu, realizacja wytyczonych projektów. Jeśli kochasz sport tak jak my, koniecznie przyłącz się do nas.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: MKS Wkra Żuromin 1554
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
MKS Wkra Żuromin 1554

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu