Nikoś Kontra Autyzm
Nikodem Matuszewski KRS: 0000270261 DOPISEK: Nikodem Matuszewski 15414
  • Miejscowość: Choszczno
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 35

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Nikoś Kontra Autyzm

Mam na Imię Kasia Jestem Mama Nikosia 3.5 letniego Chłopca który wbrew pozorom jest uśmiechniętym pełnym Energi chłopcem.

Nikodem Nie patrzy w oczy unika kontaktu wzrokowego Nie reaguje na imię nie bawi się zabawkami w typowy sposób nie rozumiem typowych poleceń, ma lęki w takich miejscach jak galeria czy też sklepy z dużym skupiskiem osób. To tylko nie które objawy. Pierwsze objawy Nikodema zostały stłumione przez lekarza gdy dokładnie rok temu zgłaszałam obawy iż coś mu dolega. Natomiast w tym roku zaczęłam działać

Pierwszym moim Krokiem była Poradnia psychologiczno-pedagogiczna z której pokierowano mnie na Badania w kierunku Autyzmu. Zrobiłam badania na własną rękę. Została postawiona Diagnoza Spectrum Autyzmu. Odwiedziliśmy już kilku specjalistów Którzy również potwierdzali iż Nikos ma Autyzm. W międzyczasie wyszły również inne zaburzenia takie jak Afazja. Niedosłuch czy też Koślawość stóp. Teraz każdy dzień To dla nas walka aby Nikodem mógł funkcjonować jak każde dziecko. Jest przed nami ogrom zakrętów ale wierzę że je pokonamy będę mierzyć się ze wszystkimi przeciwnościami aby Nikodem funkcjonował normalnie. Jednak do tego potrzebne są środki na Terapię których Nikodem potrzebuje. Jest ich 5 różnych niestety koszty są ogromne i zdecydowanie przekraczają moje możliwości finansowe. Przede nami również nadal ogrom wizyt u różnych specjalistów takich jak Naurolog, Laryngolog, Psychiatra, Logopeda.
Z Uwagi iż Synek jest ze Mną Tata nie mieszka z nami nie jestem w stanie teraz podjąć Pracę. A Niestety nie jestem w stanie finansowo sama SB poradzić. Jestem zmuszona prosić, o pomoc w zapewnieniu Nikosiowi rozwoju takiego jaki potrzebuje aby mógł uczęszczać na wszystkie terapię a także aby zakupić sprzęt dzięki któremu nikos będzie również miał terapię w domu. Ponieważ z uwagi na Szybką reakcję jest szansa iż Nikodem może zostać wyprowadzony i funkcjonować jak każdy z nas
Dziękuję za wszelką Pomoc w Lepszym jutrze Mojego Syna wszystkim Ludzia z dobrym Sercem.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Nikodem Matuszewski 15414
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Nikodem Matuszewski 15414

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu