Piosenki, mapy myśli - innowacyjne matariały edykacyjne z języka polskiego
Żaneta Laps KRS: 0000270261 DOPISEK: Pani Żaneta 15254
  • Miejscowość: Świętochłowice
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 34

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Piosenki, mapy myśli - innowacyjne matariały edykacyjne z języka polskiego

Jak pomóc uczniom w języku polskim? Tworzę bezpłatne i innowacyjne materiały edukacyjne: filmy, piosenki, mapy myśli. Dzielę się całym moim entuzjazmem, energią, 15-letnim doświadczeniem, wiedzą i sercem bezpłatnie w Internecie. Z moich lekcji korzystają uczniowie w szkołach w całej Polsce :)
Kim jestem?

Uczę odkąd tylko pamiętam, to moja pasja.

Kocham ludzi, literaturę i naukę. Stale podnoszę swoje kompetencje, ukończyłam Uniwersytet z ocenami celującymi na dyplomach, każdego dnia próbuję tworzyć nowe, kreatywne i nieszablonowe sposoby dotarcia do uczniów. Największym sukcesem są osiągnięcia moich wychowanków. Kiedy widzę, jak człowiek pokonuje własne ograniczenia i wznosi się na wyżyny swoich możliwości, czuję ogromny sens i spełnienie. Uwielbiam pomagać ludziom, motywując ich i inspirując. Przez lata pomogłam setkom uczniów wygrać z maturą i egzaminami :)

Co robię?

Rozumiem ogrom różnic indywidualnych (również jako psycholog) i konieczność stosowania różnych rozwiązań w edukacji. Przekłady intersemiotyczne, filmy, gry, prace twórcze – to były moje metody pracy w szkole. Kiedy sytuacja życiowa zmusiła mnie to pozostania w domu, moją energię postanowiłam przelać na multimedialne formy. Stworzyłam bezpłatny portal o nazwie „Korepetycje Język Polski”.

Moje materiały polecano na stronach rządowych podczas edukacji on-line, a niektóre filmy mają setki tysięcy wyświetleń, ponieważ nauczyciele wykorzystują je do swojej pracy w szkole.

Co chcę osiągnąć?

Chcę dotrzeć do tysięcy uczniów, pomóc im wznieść się ponad ograniczenia, propagując ciekawe sposoby na zapamiętywanie i uczenie się. Chcę, aby uczniowie odkryli piękno literatury, aby zafascynowali się językiem polskim, aby nauczyli się uczyć.

Jeśli chciałbyś mi pomóc, zostając moim Patronem, RAZEM stworzymy miejsce nowoczesnej edukacji! Miejsce pełne szacunku, kreatywności i uśmiechu, pasji i ciekawości, podążające za współczesnymi trendami i technologiami.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Pani Żaneta 15254
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Pani Żaneta 15254

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu