Wspierajmy GKS Radziechowy-Wieprz - Przekierujmy 1,5% Podatku na Nasz Klub Sportowy!
GMINNY KLUB SPORTOWY RADZIECHOWY-WIEPRZ KRS: 0000270261 DOPISEK: Radziechowy Wieprz 14997
  • Miejscowość: Wieprz
  • Kategoria: Sport
  • Liczba odwiedzin: 101

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Wspierajmy GKS Radziechowy-Wieprz - Przekierujmy 1,5% Podatku na Nasz Klub Sportowy!

Gmina Radziechowy-Wieprz może być dumnym gospodarzem nie tylko malowniczych krajobrazów, ale również lokalnego klubu sportowego - GKS, który stanowi serce tej społeczności. Gminny Klub Sportowy Radziechowy-Wieprz to miejsce, w którym rozwijane są talenty, budowane są przyjaźnie i kształtowane są młode pokolenia. Jednak aby kontynuować swoją misję i rozwijać się, klub potrzebuje wsparcia.

KLUB GKS RADZIECHOWY-WIEPRZ - SERCE NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Lokalne kluby sportowe pełnią ważną rolę w naszym życiu. To nie tylko miejsce, w którym młodzi sportowcy uczą się zasad fair play, rywalizacji i samodyscypliny, ale także centrum integracji dla mieszkańców Gminy Radziechowy-Wieprz. Klub organizuje turnieje, imprezy społeczne i aktywizuje ludzi wokół wspólnych pasji.

WSPARCIE 1,5% Z PODATKU DOCHODOWEGO
Jednak utrzymanie i rozwijanie takiego klubu wymaga środków finansowych. Na szczęście istnieje prosty i efektywny sposób, aby pomóc klubowi GKS Radziechowy-Wieprz w osiągnięciu jego celów. Chodzi o przekierowanie 1,5% z podatku dochodowego na działalność statutową klubu. Całość uzyskanych w ten sposób środków zostanie przeznaczona w głównej mierze na zakup sprzętu sportowego do przeprowadzania zajęć,

DLACZEGO WARTO WSPIERAĆ GKS RADZIECHOWY-WIEPRZ?
- Wspieramy lokalną społeczność: Wsparcie klubu sportowego to inwestycja w rozwój naszej społeczności. Klub integruje ludzi, tworzy więzi i promuje zdrowy tryb życia.
- Kształtujemy młodych sportowców: Klub kształtuje młode talenty, dając im szansę na rozwinięcie umiejętności sportowych i charakteru.
- Wspieramy marzenia: Dla wielu dzieci i młodzieży klub sportowy jest miejscem, w którym rodzą się marzenia o wielkich sukcesach. Dzięki naszemu wsparciu mogą one być bliżej ich realizacji.

PODSUMOWANIE
Klub Sportowy GKS Radziechowy-Wieprz to nie tylko miejsce, gdzie trenują piłkarze, ale serce naszej społeczności. Przekazując 1,5% podatku na naszą działalność statutową, możesz pomóc w budowaniu lepszej przyszłości dla naszych dzieci i wspierać naszą lokalną społeczność. To mały gest, który ma ogromny wpływ. Niech wsparcie klubu stanie się naszym wspólnym celem, ponieważ razem jesteśmy silni.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Radziechowy Wieprz 14997
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Radziechowy Wieprz 14997

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu