Na dalsze diagnozy, leczenie i rehabilitację
Laura i Fabian Czeczko KRS: 0000270261 DOPISEK: Joanna Kyś Czeczko 14780
  • Miejscowość: Lubliniec
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 36

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Na dalsze diagnozy, leczenie i rehabilitację

Dwoje dzieci, rodzeństwo wiele badań, diagnozy i coraz więcej znaków zapytania:
Fabian 7 lat na dzień dzisiejszy orzeczenie o niepełnosprawności na astmę ciężka w umiarkowanym stopniu kontrolowana, przez co syn bardzo często ma pogorszenia astmatyczne i infekcje, diagnozujemy również problemy ze wzrostem 7 lat i 108 cm wzrostu, poza tym ma zaburzenie zachowania i jest na lekach uspakajających przepisanych przez psychiatrę.
Laura 5 lat. I tu się zaczyna historia, córka walczy o życie będąc jeszcze w łonie, ponieważ z przyczyn niewiadomych zanikały mi wody. Pod koniec ciąży i ponad tygodniu leżenia w szpitalu zrobiłam awanturę i postanowiono w końcu coś działać. Córka urodziła się w około 36 tyg z mało wodzia, w hipotrofii i z zamartwicy, ocena w skali apgar 5, 7, 9, 10. Na początku wszystko wydawało się że jest ok ale w wieku 2 miesięcy zaczęło się od nagłego ostrego zapalenia oskrzeli i szpital. I potem już non stop infekcje, choroby i szpitale. Jak skończyła rok zdiagnozowano u niej alergie pokarmowe i ciężka astmę. Po pół roku doszedł refluks żołądkowo-przełykowy i częste odwadnianie się córki. Na dzień dzisiejszy córka ma ciężka astmę niekontrolowaną (w zeszłym roku była w umiarkowanym stopniu kontrolowana a w tym roku mamy pogorszenie), refluks żołądkowo-przełykowy, niedorozwinięty układ nerwowy żołądka i niedorozwinięte jelita z tendencją do rozszczelnienia się, przewlekły stan zapalny żołądka, przewlekły nieżyt nosa, zaburzenie odporności. Teraz doszła informacja o niedobór wzrostu oraz torbiele na całym prawym płacie tarczycy, na wizycie u endokrynologa doszło podejrzenie choroby autoimmunologicznej Hashimoto, na wyniki jeszcze czekamy. Do tego u córki zdiagnozowano złożona wada postawy, asymetria w obrębie kręgosłupa (prawa łopatka niżej w stosunku do lewej, lewy talerz biodrowy wyżej niż prawy) z prześwietlenia RTG skrzywienie lewo łukowe w odcinku Th, prawo łukowe w odcinku L. Rotacja miednicy w prawą stronę. Występuje również płasko-koślawe ustawienie stóp. Obniżenie napięcie mięśniowe, obniżony poziom równowagi statystycznej oraz dynamicznej. Laura ma orzeczenie o niepełnosprawności ale tylko na astmę bo jej się nie należy na nic innego według orzecznictwa ale będę się odwoływać, mamy jeszcze kształcenie specjalne i WWR. Tyle wszystkiego spadło na to 5-cio letnie dziecko. A dalej się jeszcze diagnozujemy, ale niestety musimy prywatnie bo na NFZ to są takie terminy że masakra. Teraz niedawno dopiero Laura otrzymała ustawę za życiem. Do tego Laurę czeka jeszcze 21 dniowy turnus rehabilitacyjny w ośrodku rehabilitacyjnym w Rusinowicach.
Bardzo prosimy o wsparcie nas i naszych rodziców w dalszych diagnozach. My chcemy mieć normalne dzieciństwo a nie non stop szpitale

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Joanna Kyś Czeczko 14780
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Joanna Kyś Czeczko 14780

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu