Wspieraj marzenia ANI - utalentowanej tancerki
Anna Rafaląt KRS: 0000270261 DOPISEK: Anna Rafaląt 12520
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 585

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Wspieraj marzenia ANI - utalentowanej tancerki

Jestem Ania. Mieszkam w Szczecinie. Mam 14 lat. Uwielbiam tańczyć. Poświęcam swojej pasji cały swój wolny czas. Z sukcesem biorę udział w turniejach tańca towarzyskiego.
Wraz z moim Partnerem Jędrzejem w grudniu 2022 wygraliśmy jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w Polsce - Puchar Prof. Mariana Wieczystego w stylu latynoamerykańskim w kategorii 14-15 D w Krakowie awansując do klasy C.
Kolejny sezon zapowiada się bardzo pracowicie. Zaplanowane są już udziały w turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Koszty tego typu wydarzeń stają się ogromne. Każdy wyjazd na turniej to nie tylko stroje, fryzury, ozdoby i buciki, ale też opłaty za udział, dojazdy i noclegi. Bardzo kosztowne są też kombinacje treningów; codzienne grupówki, trening pod opieką trenerów prowadzących, udział w obozach i częstych szkoleniach pod kierunkiem mistrzów również spoza Polski.
Taniec jest moją wielką pasją, dla której jestem w stanie poświęcić wiele. Moim marzeniem jest udział w największych polskich i zagranicznych turniejach na świecie. Moim celem są Mistrzostwa Polski 2023.
Bardzo zależy mi na rozwoju. Chcę wykorzystać swój potencjał i zamierzam jeszcze więcej trenować, by osiągnąć sukces. Klub sportowy, mając na uwadze koszty, wykraczające możliwości rodziców utalentowanych tancerzy, zaproponował mi wsparcie fundacji.
Proszę o przekazanie 1,5% podatku na moje konto, aby pomóc mi w realizowaniu moich celów i marzeń. Każda suma zebrana z podatkowych odpisów ułatwi mi osiągnięcie moich marzeń. Będę wdzięczna za każdy odpis 1.5% na moje konto i za każde dalsze polecenie. Zebrane środki pomogą mi pokryć część tanecznych wydatków. Dziękuję za każde wsparcie i pozdrawiam wszystkich tanecznym krokiem - Anka ;-)

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Anna Rafaląt 12520
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Anna Rafaląt 12520

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu