Szkolenie jeździeckie dzieci i młodzieży
Ostrowski Klub Jeździecki OXER we Wtórku KRS: 0000270261 DOPISEK: OKJ OXER 11628
  • Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
  • Kategoria: Sport
  • Liczba odwiedzin: 331

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Szkolenie jeździeckie dzieci i młodzieży

Nasz klub prowadzi swoją działalność od 1997 roku. Od 2000 roku nasi zawodnicy regularnie startują z powodzeniem w zawodach jeździeckich rangi towarzyskiej, regionalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Na koncie naszych reprezentantów są medale Pucharów Polski na Kucach.
Sytuacja w naszym kraju powoduję, że coraz częściej rozwój pasji jaką jest jeździectwo u dzieci wstrzymują finanse. Treningi, starty w zawodach a przede wszystkim posiadanie własnego konia to koszty, które często są barierą nie do przekroczenia. Wiele zdolnych dzieci nie ma szansy spróbować swoich sił, albo jeśli spróbuje to mimo talentu nie może go rozwijać.

Nasz klub ma swoją siedzibę na terenie ośrodka certyfikowanego przez Polski Związek Jeździecki. Ośrodek ten udostępnia całą swoją infrastrukturę, sprzęt oraz konie młodym adeptom jeździectwa. Szkoleniem zajmuje się wykwalifikowana kadra, która cały czas rozwija swoją wiedzę.

Klub szkoli kilkudziesięciu jeźdźców. Zebrane środki pozwolą dofinansować treningi oraz starty zawodników w zawodach. Sam start jednego dziecka w zawodach jeździeckich to wydatek rzędu kilkuset złotych. Do tego dochodzą koszty pobytu na takich zawodach, koszty dojazdu, opłacenia licencji, zakupu sprzętu.

Nasz klub stara się pozyskiwać środki w różny sposób. W roku 2022, dzięki pozyskanym sponsorom udało się zorganizować Finał Ligi Południowej Wielkopolski, w której udział mogły wziąć dzieci trenujące we wszystkich stajniach naszego regionu. Każde z przeszło 140 startujących dzieci zostało nagrodzone za swój udział.

W ciągu 25 lat istnienia, Klub pozyskiwał środki publiczne na realizację m.in. szkolenia dzieci i młodzieży w jeździectwie, imprezy integracyjne itp. Od 2005 roku Klub współpracował ze Stowarzyszeniem Promyk podczas organizacji półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych jako partner nieformalny. W roku 2021 zorganizował półkolonie jeździeckie z zajęciami profilaktycznymi współfinansowane przez Gminę Ostrów Wielkopolski. Członkowie klubu w roku 2014 realizowali projekt zajęć propagujących zdrowy tryb życia połączonych z wycieczkami szkolnymi dla uczniów Gimnazjum numer 4 w Ostrowie Wielkopolskim.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Ostrowski Klub Jeździecki OXER we Wtórku

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: OKJ OXER 11628
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
OKJ OXER 11628

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu