Wsparcie młodego sportowca
Mateusz Bienkowski KRS: 0000270261 DOPISEK: Mateusz Bienkowski 10582
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 484

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Wsparcie młodego sportowca

Opowiem Ci o młodym pływaku z ogromnym talentem i pasją do pływania, który osiąga świetne wyniki. Ten utalentowany młodzieniec trenuje pływanie od 10 lat i w tym roku został powołany do kadry narodowej Polski w kategorii 15/16 latków.

To niezwykłe, że już od najmłodszych lat zafascynował się tą dyscypliną sportu. Już jako mały chłopiec odkrył swoje umiejętności i pokazał niesamowity potencjał. Z upływem czasu jego pasja do pływania tylko rozwijała się, a on sam stale doskonalił swoje umiejętności.

Dzięki nieustającej determinacji i ciężkiej pracy, ten młody sportowiec osiągnął niezwykłe wyniki na różnych zawodach krajowych i międzynarodowych. Jego szybkość, technika i wytrzymałość w wodzie sprawiają, że jest konkurentem na najwyższym poziomie.

Jego talent nie przeszkodził mu w zachowaniu pokory i skromności. Jest wyjątkowo wdzięczny za to, co osiągnął i docenia rolę, jaką sport odegrał w jego życiu. Pływanie stało się dla niego narzędziem, dzięki któremu zdobył nie tylko sukcesy sportowe, ale również kształtował swoją osobowość, rozwijał wytrwałość i dyscyplinę.

Teraz ten młody pływak potrzebuje wsparcia finansowego, aby móc kontynuować treningi na najwyższym poziomie i rozwijać swoje umiejętności. Dlatego fundacja zwraca się z prośbą o wsparcie dla tego młodego sportowca. Twoja pomoc może umożliwić mu uczestnictwo w międzynarodowych zawodach, dostęp do specjalistycznych trenerów oraz nowoczesnego sprzętu sportowego.

Inwestując w ten młody talent, nie tylko dajesz mu możliwość rozwoju, ale również promujesz sport i zdrowy tryb życia. Kto wie, może to właśnie ten pływak stanie się w przyszłości olimpijczykiem, który będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Za wszelką pomoc i wsparcie dla tego młodego sportowca, fundacja będzie niezmiernie wdzięczna. Wierzymy w jego potencjał i jesteśmy przekonani, że z Państwa pomocą osiągnie jeszcze większe sukcesy w pływaniu.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Mateusz Bienkowski

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Mateusz Bienkowski 10582
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Mateusz Bienkowski 10582

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu