Fundacja Studencka Młodzi-Młodym
RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ LEŚNYCH I EKOLOGICZNYCH IM.STANISŁAWA MORAWSKIEGO W BRYNKU KRS: 0000270261 DOPISEK: RR ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRYNKU 21085
  • Miejscowość: Tworóg
  • Kategoria: Szkoła
  • Liczba odwiedzin: 236

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Wspomóż TEChnikum Leśne W Brynku

RR ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRYNKU 21085
Drodzy Przyjaciele,
Nasza szkoła nie jest tylko miejscem nauki, ale również oazą, w której kształtują się przyszli leśnicy. Znajdujemy się w malowniczym pałacu, gdzie historia przenika się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę inspiracji i rozwoju.

Jednakże, jak każda szkoła , również i my stoimy przed wyzwaniami. Nasze prężne życie szkolne wymaga odpowiedniej infrastruktury oraz niezbędnych pomocy dydaktycznych, aby zapewnić naszym uczniom najlepsze warunki edukacyjne. Wspierając naszą szkołę, przyczyniacie się Państwo do kreowania przyszłości, w której młodzi ludzie są świadomi, zaangażowani i gotowi działać na rzecz ochrony przyrody i naszych Lasów.
Przekaż 1,5 % swojego podatku podając jako cel szczegółowy
RR ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRYNKU 21085

Jesteśmy dumni z faktu, że nasz internat znajduje się w tak wyjątkowym miejscu jak piękny pałac. Jednakże, utrzymanie i modernizacja tego historycznego budynku wymaga nie tylko czasu, ale także znacznych nakładów finansowych. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zadbać o to miejsce, które jest drugim domem dla naszych uczniów.

Dlatego zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszej zbiórki pieniężnej oraz przekazania 1,5 % podatku. Wasza hojność pozwoli nam zrealizować wiele potrzebnych projektów, takich jak zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych, organizacja wyjazdów edukacyjnych oraz przeprowadzenie niezbędnych remontów w naszym pięknym pałacu. Rada rodziców przekazuje środki dyrekcji i uczniom w postaci nagród dla uczniów, wspiera wycieczki klasowe oraz imprezy szkolne.

Niech nasza szkoła stanie się symbolem wspólnej troski o naszą planetę i przyszłe pokolenia leśników. Każdy wkład jest cenny i przyczynia się do tworzenia lepszego świata.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

Z poważaniem, Dyrekcja oraz Rada Rodziców Technikum Leśnego w Brynku

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: RR ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRYNKU 21085
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
RR ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRYNKU 21085

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu