Pomoc Ukrainie
Fundacja Team Kraków KRS: 0000270261 DOPISEK: Fundacja Team Kraków 19954
  • Miejscowość: Kraków
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 149

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Pomoc Ukrainie

KIM JESTEŚMY
jesteśmy Fundacją skupiającą wokół siebie ludzi dobrej woli i chcących pomagać m.in. wszystkim dotkniętym piekłem wojny w Ukrainie. Od samego początku pełnoekranowej napaści Rosji na Ukrainę bardzo mocno zaangażowaliśmy się w niesienie pomocy poszkodowanym: pomagamy zarówno uchodźcom przybywającym do naszego kraju jak również dostarczamy niezbędną pomoc osobom pozostałym w Ukrainie. Wspieramy powstałe ośrodki przesiedleńców w Ukrainie, sierocińce, szpitale oraz domy starców. Wspieramy także zwierzęta, które każdego dnia pozostają bez opiekunów. Docieramy z pomocą do najdalszych zakątków Ukrainy gdzie bezpośrednio rozdajemy pomoc mieszkańcom, którzy pozostali w najbardziej dotkniętych wojną rejonach. To głównie osoby starsze, schorowane, nie mające podstawowych produktów do życia. Niestety wojna szczególnie mocno doświadcza bezbronnych. Fundacja Team Kraków od początku wojny dostarczyła ponad 550 ton pomocy humanitarnej w tym żywność długoterminową, środki higieny osobistej, słodycze, artykuły papiernicze, zabawki i komputery, żywność dla dzieci, a także generatory, star linki, łóżka szpitalne i wózki inwalidzkie, obuwie, świece, odzież oraz niezliczoną ilość środków higienicznych i medycznych, a także karmę dla zwierząt.

NA CO ZBIERAMY?
pozyskane środki zostaną przekazane na działania statutowe Fundacji oraz przygotujemy paczki, które bezpośrednio rozdamy najbardziej potrzebującym mieszkańcom Ukrainy.
Docieramy do domów dziecka, szpitali dziecięcych, szpitali psychiatrycznych, domów opieki czy też do przyfrontowych jednostek wojskowych w takich miejscowościach jak: Charków, Izum, Bahmut, Mikołajew, Bucza, Irpień, Chersoń, Soledar, Słowiańsk, Kramatorsk.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Fundacja Team Kraków 19954
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Fundacja Team Kraków 19954

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu