Działalność Statutowa SSOO
SSOO "Jedna Odra" KRS: 0000270261 DOPISEK: Jedna Odra 19824
  • Miejscowość: Opole
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 221

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Działalność Statutowa SSOO "Jedna Odra"

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra" prowadzi działalność na trzech zasadniczych polach. Pierwszym jest działalność skierowana bezpośrednio do kibiców OKS Odra Opole i związana z animacją ich działalności. Budowa atmosfery na meczach lokalnej drużyny, organizacja dopingu, reprezentacja kibiców oraz wspieranie polityki informacyjnej klubu to tylko przykładowe działania jakie możem realizować dzięki pozyskanym środkom.

Drugim polem aktywności jest aktywność społeczna m.in. na płaszczyźnie edukacyjnej czy dobroczynnej. Jesteśmy twórcami dwóch wystaw nt. lokalnej historii oraz związanych z nimi portali internetowych. Prowadzimy także działania na rzecz osob niepełnosprawnych (np. coroczna przebieżka charytatywna na rzecz chorych dzieci), osób zagrożonych wykluczeniem społecznym (m.in. udział w turniejach dla dzieci, organizacja wyjść i zajęć różnego rodzaju dla dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem) oraz podopiecznych placówek opiekuńczo wychowawczych (organizacja wyjśc na wydarzenia sportowe, Niebiesko-Czerwone Mikołajki na sportowo).

Trzecim, polem aktywności, jest działalność jako organizatora wydarzeń sportowych, promotora kultury fizycznej, sportu i zasad fair-play oraz organizacja wydarzeń wzbogacających ofertę sportową dla amatorów i osób o utrudnionym dostępnie do tego typu wydarzeń. "Jedna Odra" posiada znaczące doświadczenie w organizacji imprez sportowych należąc do najsilniejszych tego typu organizacji w województwie, w zakresie organizacji imprez biegowych. Oferent posiada także doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji będąc w każdym roku beneficjentem kilku konkursów dotacyjnych i/lub grantowych oraz realizując program Ministerstwa Sportu "Kibice Razem" jako jeden z kilkunastu podmiotów w Polsce i jedyny na Opolszczyźnie.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Jedna Odra 19824
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Jedna Odra 19824

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu