muzeum chrystusa frasobliwego w jeżowem
Stowarzyszenie Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem KRS: 0000270261 DOPISEK: Muzeum Jeżowe 19055
  • Miejscowość: Jeżowe
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 201

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

muzeum chrystusa frasobliwego w jeżowem

Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem jest placówką społeczną prowadzoną przez Stowarzyszenie Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem. Galeria powstała w 2011 roku na bazie prywatnej kolekcji zebranej przez ks. Ludwika Bielawskiego, natomiast Stowarzyszenie zostało założone 6 października 2023 przez pasjonatów sztuki oraz ludzi, którym na sercu leży rozwój Muzeum. Do Krajowego Rejestru Sądowego organizacja została wpisana w dniu 16 listopada 2023.

Podstawowym celem działalności Stowarzyszenia jest prowadzenie i rozwijanie Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem, a także kultywowanie i upowszechnianie wartości kulturalnych, narodowych, regionalnych, religijnych i patriotycznych. Prowadząc Muzeum całkowicie bezpłatnie udostępniamy wystawy stałe i czasowe wszystkim zwiedzającym. Działalność Muzeum oparta jest na nieodpłatnej pracy społecznej członków stowarzyszenia. Placówka finansowana i utrzymywana jest ze składek członkowskich oraz darowizn. Muzeum nie zatrudnia żadnych pracowników, a stowarzyszenie nie osiąga żadnych dochodów z tytułu prowadzenia placówki muzealnej.

Prowadzenie Muzeum wiąże się z bieżącym jego utrzymaniem, choćby poprzez zakup środków czystości. Dzięki współpracy z twórcami, pozyskujemy nowe eksponaty do Muzeum. Każdy Darczyńca otrzymuje od nas pisemne podziękowanie wraz z muzealnymi pamiątkami, które przesyłamy pocztą. Wszelkie działania (np. konserwacja eksponatów, utworzenie wystawy, organizacja konkursów i wystaw czasowych, zakup gablot, itd.) wymagają od nas pozyskania dodatkowych środków finansowych. W tym celu postanowiliśmy nawiązać współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Mamy nadzieję, że porozumienie zawarte z tą Fundacją pomoże nam pozyskać dodatkowe środki na ochronę cennych eksponatów oraz lepszą działalność na rzecz kultury. Każda, choćby najmniejsza darowizna jest dla nas niezwykle cenna. Prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy za pomoc! Zapraszamy do odwiedzin Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem!

Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony internetowej: www.muzeum.jezowe24.pl oraz profilu na portalu społecznościowym: www.facebook.com/muzeum.jezowe

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Muzeum Jeżowe 19055
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Muzeum Jeżowe 19055

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu