NA ROZWÓJ KLUBU MEINSHINKAN
POZNAŃSKIE STOWARZYSZENIE KENDO, IAIDO I JODO - MEISHINKAN KRS: 0000270261 DOPISEK: Meishinkan 18162
  • Miejscowość: Poznań
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 259

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

NA ROZWÓJ KLUBU MEINSHINKANPoznańskie Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo Meishinkan, jest zrzeszone w Polskim Związku Kendo. Należy ono do wiodących klubów w Polsce i może pochwalić się wieloma znaczącymi osiągnięciami sportowymi na imprezach odbywających się w Polsce i poza jej granicami, m.in. na Mistrzostwach Polski Iaido, Mistrzostwach Polski Jodo, a także na Mistrzostwach Europy w obu tych dyscyplinach. Prezes Stowarzyszenia, sensei Adam Kitowski, posiada 6 dan Iaido i jest pierwszym Polakiem, który uzyskał 6 dan Jodo, a także tytuł Renshi w tych dwóch dyscyplinach. Propagowane przez nas sztuki walki nie są bardzo znane w Polsce, a my bardzo chcemy to zmienić – bo całym sercem wierzymy, że warto je poznawać i się w nich doskonalić.

Treningi Kendo, Iaido i Jodo to tylko jedna z form działalności naszego Stowarzyszenia. Bardzo ważnym aspektem jest też propagowanie wiedzy o kulturze Japonii, wyjazdy na seminaria, które dają nam i naszym uczniom możliwość spotkania z osobami trenującymi z innych część Polski, Europy oraz z nauczycielami z Japonii. Kendo, Jodo i Iado to nie tylko sport, ale także styl życia. Ukoronowaniem treningów jest uczestnictwo w zawodach na różnym szczeblu w Polsce i w Europie oraz możliwość zdawania kolejnych egzaminów. Nie bez znaczenia jest nawiązywanie nowych przyjaźni oraz doskonalenie się w okazywaniu szacunku wszystkim ludziom, bez oglądania się na ich umiejętności, stopnie, światopogląd i powody, dla których chcą trenować razem z nami.

Działalność bieżąca związana na przykład z wynajmem sal na treningi finansowana jest z składek członkowskich. Bardzo ważny jest dla nas zakup sprzętu treningowego. Pragniemy, aby każdy chętny mógł uczestniczyć w treningach w początkowej fazie bez konieczności zakupu odpowiedniego sprzętu, który jest dość kosztowny.

Nasze Stowarzyszenie nie tylko bierze udział w seminariach w innych miastach i krajach, ale również samo organizuje seminaria dla ćwiczących z Polski i zagranicy. Koszty organizacji takich wydarzeń czasem przewyższają opłaty zebrane od jego uczestników. Wyjazdy na zawody w ramach trenowanych dyscyplin wymagają dużych nakładów finansowych, aby zawodnicy z naszego klubu mogli w nich uczestniczyć. Wiąże się to czasami z wyjazdami poza granice naszego kraju (czołowi nauczyciele europejscy i japońscy są zapraszani na seminaria do różnych ośrodków europejskich).

Prosimy, wesprzyj naszą działalność, abyśmy dalej mogli uczyć się i nauczać innych tych niezwykłych sztuk walki, a także propagować wiedzę o kulturze Japonii. Gorąco namawiamy mieszkańców Poznania i okolic oraz dzieci do udziału w naszych treningach i doskonaleniu swego ciała i ducha dzięki praktykowaniu wraz z nami Kendo, Iaido i Jodo.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Meishinkan 18162
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Meishinkan 18162

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu