Fundacja Studencka Młodzi-Młodym
Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomsku KRS: 0000270261 DOPISEK: WOPR RADOMSKO 17481
  • Miejscowość: Radomsko
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 137

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

ratownictwo wodne z pasją

Czy wiesz, że nie musisz ponosić żadnych kosztów, aby pomóc WOPR Radomsko??
To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że przekażesz 1,5% swojego podatku w zeznaniu rocznym na rzecz WOPR Radomsko i w ten sposób przyczynisz się do zwiększenia bezpieczeństwa nad obszarami wodnymi w powiecie radomszczańskim.
Działalność każdego WOPR w głównej mierze stanowi element pracy społecznej członków organizacji i coraz częściej trwa cały rok. W miesiącach od maja do września, ratownicy angażują się w pracę bezpośrednio nad akwenami wodnymi. W pozostałych miesiącach działalność służby ratowniczej pełniona jest w centralach (dyspozytorniach), lub w formie tzw. stałych dyżurów.
W ramach struktur WOPR działa 16 jednostek wojewódzkich, oraz jednostki terenowe. Aktualnie w woj. Łódzkim aktywnie działa 10 jednostek terenowych. Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomsku powstało jako taka właśnie jednostka działa nieprzerwanie od 1970 roku. Podstawowym celem funkcjonowania PWOPR w Radomsku jest czuwanie nad bezpieczeństwem ludności na obszarach wodnych, organizowanie pomocy oraz ratowanie osób, które uległy wypadkowi lub narażone są na niebezpieczeństwo życia lub zdrowia na wodach otwartych, a także zwiększenie wiedzy mieszkańców na temat niesienia pomocy osobom tonącym oraz rozwijanie umiejętności pływania i ratownictwa wodnego wśród społeczności. Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju fizycznego młodzieży (już od 12 roku życia), oraz uczymy ich zasad odpowiedzialnego zachowania nad obszarami wodnymi. To właśnie podczas naszych ćwiczeń i treningów nawiązują się znajomości i przyjaźnie, które nierzadko trwają długie lata.
Zebrane środki finansowe pochodzące z przekazanych darowizn 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych WOPR Radomsko, czyli na zakup niezbędnego, specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w ratownictwie wodnym oraz zakup niezbędnych środków i pomocy dydaktycznych, które są wykorzystywane podczas prowadzenia różnego rodzaju ćwiczeń utrzymujących formę oraz podnoszących kwalifikacje ratowników, jak również narzędzi niezbędnych do prowadzenia kursów dla młodych adeptów sztuki ratownictwa wodnego.
Za każdą przekazaną na ten cel złotówkę serdecznie dziękujemy.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: WOPR RADOMSKO 17481
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
WOPR RADOMSKO 17481

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu