Fundacja Studencka Młodzi-Młodym
Andżelika Jasiewicz KRS: 0000270261 DOPISEK: Andżelika Jasiewicz 17391
  • Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 197

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Zbiórka Pieniędzy na zakup sprzętu I LEKI

Mam na imię Andżelika, niedawno skończyłam 45 lat. Od ósmego roku życia zmagam się z wieloma chorobami. Główne z nich to mieszana choroba tkanki łącznej, która atakuje stawy i mięśnie, a także choroba Raynauda (niedokrwienie). W wieku 20 lat, w wyniku tych dwóch chorób, w moim organizmie doszło do zakażenia krwi, przez co na całych nogach i rękach doszło do gangreny. Lekarze musieli amputować mi oba przedstopia i obie dłonie, a ręce i nogi są całe w bliznach. Od 10 lat zmagam się też z problemami oczu, (choroba, która atakowała mi stawy, teraz atakuje też oczy) obecnie jestem po zabiegu lewego oka, teraz czekam na konsultację do zabiegu prawego oka. Od wielu lat stan oczu bardzo się pogłębił, choroba doprowadziła do zaćmy obu oczu, na lewe oko przed zabiegiem prawie nie widziałam, prawe choć zaćma jest mniejsza, to jednak bardziej mnie boli i łzawi. Pomimo moich chorób podjęłam pracę w kadrach zgodnie z moim zawodem. Jednak wymaga ona pracy z komputerem, ciągłego czytania i wytężania wzroku. Dlatego też staram się o zakup potrzebnego sprzętu, który będę mogła używać w miejscu pracy - jest to laptop, który będzie wyczuwał kikut, którym poruszam po touch pad, a także ekran interaktywny, na którym w większości będę pracować, do do tego potrzebuję specjalnego programu, który będzie czytał z ruchu gałek ocznych. Większą część pieniędzy będę miała, jednak brakuje mi jeszcze ok. 10 tyś. zł
Mam duże problemy z laptopami czy też komputerami stacjonarnymi ponieważ ciężko mi używać myszki, wszystko robię na laptopie poprzez touch pad, jednak one często mnie nie wyczuwają i musze przekręcać rękę, aby mnie wyczuły, przez to często ręka mnie boli. Dlatego chciałam program, który śledzi moje gałki i sam otwiera strony, na które potrzebuję wejść.
Zbiórkę założyłam też w celu zakupu leków, związanych z moimi chorobami, zwłaszcza chorobą oczu, ponieważ krople i maści które muszę stosować są drogie i starczają na krótko.
Jeśli uważasz, że warto mi pomóc, abym mogła normalnie funkcjonować to bardzo dziękuję.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Andżelika Jasiewicz

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Andżelika Jasiewicz 17391
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Andżelika Jasiewicz 17391

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu