Wspieraj Dzierżoniowski Klub Sportowy
DZIERZONIOWSKI KLUB SPORTOWY "ELEVEN" KRS: 0000270261 DOPISEK: DKS ELEVEN 15584
  • Miejscowość: Dzierżoniów
  • Kategoria: Inna
  • Liczba odwiedzin: 234

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Wspieraj Dzierżoniowski Klub Sportowy "ELEVEN"

Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia działań Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego "Eleven". Jesteśmy stowarzyszeniem non -profit, którego głównym celem jest nie tylko kształcenie przyszłych gwiazd futbolu, ale również dbanie o ich wszechstronny rozwój oraz propagowanie wartości takich jak fair play, determinacja czy współpraca zespołowa. To także miejsce, gdzie pasja do piłki nożnej łączy się z edukacją, zdrowym stylem życia i działaniami na rzecz społeczności lokalnej. Klub jest miejscem, gdzie dzieci i młodzież mają szansę rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod opieką doświadczonych trenerów.

Obszar działań Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego ELEVEN

Wychowanie dzieci i młodzieży - nasza szkółka pełni rolę edukacyjną, ucząc uczestników zasad fair play, współpracy i zdrowego trybu życia. Pragniemy także nawiązać współpracę z podmiotami działającymi na rzecz bezpieczeństwa, ratownictwa i ochrony ludności, co z pewnością przyczynić się może do zwiększenia odporności i zdolności do samopomocy w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych.

Prewencja społeczna o szerokim zasięgu i organizacja “życia pozaszkolnego” dzieci i młodzieży - poprzez aktywność sportową, rozwijamy umiejętności sportowe, promujemy zdrowy tryb życia i przeciwdziałamy uzależnieniom.

Rozwijanie dobrego kontaktu pomiędzy mieszkańcami powiatu mając na uwadze zwłaszcza dzieci i młodzież, a także instytucjami zapewniającymi bezpieczeństwo publiczne - integracja lokalnej społeczności, zwłaszcza dzieci i młodzieży, oraz wspieranie ich rozwoju w aspekcie fizycznym i społecznym.

Wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności naszego powiatu - działalność szkółki może przyczyniać się do wzmocnienia więzi społecznych oraz promocji aktywności fizycznej wśród mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego.

Eliminowanie przyczyn zjawisk patologicznych - aktywność sportowa, taka jak uczestnictwo w szkółce piłkarskiej, może stanowić alternatywę dla negatywnych zachowań, przyczyniając się do poprawy ogólnej sytuacji społecznej.

Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli spełnić marzenia naszych podopiecznych przede wszystkim poprzez realizacje celów statutowych naszego stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania z naszą działalnością na naszym profilu www.facebook.com/profile.php?id=100094353653425


Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: DKS ELEVEN 15584
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
DKS ELEVEN 15584

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu