pomoc w walce z nowotworem Basi
Barbara Gajowczyk KRS: 0000270261 DOPISEK: BARBARA GAJOWCZYK 14677
  • Miejscowość: Katowice
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 485

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

pomoc w walce z nowotworem Basi

Moja walka z niewidocznym wrogiem - Zmagam się z wieloma poważnymi chorobami i potrzebuje Waszej pomocy.

Cześć, jestem Basia, mam 39 lat. W styczniu 2023r będąc w szpitalu usłyszałam diagnozę. Trafiłam na SOR a prosto z SORu na blok operacyjny , usłyszałam operacja ratująca życie, wgłowienie jeita w drugie, po operacji dowiedziałam się, że oprócz wgłowienia mam też nowotwór złośliwy jelita grubego. Rokowania niepewne, aczkolwiek 3 lata życia. Straciłam grunt pod nogami, a w głowie zaczęły szaleć emocje, przede wszystkim ogromny, potężny strach. W ułamku sekundy mój świat się zawalił. Potrzebowałam psychologa.

Piszę to z prośbą do Was. Jestem w trakcie leczenia chemioterapią. Zawsze starałam się pomagać innym, ale dziś sama potrzebuje pomocy, wsparcia. Przez ostatnie lata moje ciało zmaga się z kilkoma zdiagnozowanymi chorobami, które wymagają leczenia i rehabilitacji. Dodatkowo walczę z arytmią i astmą po covidzie, przy walce z nowotworem jest to bardzo ważne, najbardziej dokucza mi polineuropatia po chemii, mam też inne skutki uboczne. Co dwa tygodnie przez 48h jestem podłączona do kroplówki. Z każdym cyklem są kolejne skutki uboczne oraz coraz większe osłabienie. Moi rodzice już nie żyją. W między czasie straciłam pracę, a pogodzić trzeba moje choroby, dojazdy do szpitala, leki, żywność specjalnego przeznaczenia, życie codzienne. Wolałabym być zdrowa i móc normalnie pracować jak niegdyś. Nie spodziewałam się takiego scenariusza w swoim życiu... Moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone. Co miesiąc muszę wydać nawet 600 zł na leki, które utrzymują mnie przy życiu, ale również bardzo obciążają mój organizm. Wiem, że w tych trudnych czasach wszyscy mamy swoje problemy. Przede mną jeszcze długa droga do przebycia... Do tego niezbędna jest mi Państwa pomoc w dalszym etapie leczenia m. in. dojazdy do lekarzy, szpitali, poradni, niezbędne leki, prywatne konsultacje u specjalistów, badania specjalistyczne ( większość prywatnie niestety), specjalistyczne posiłki i rehabilitacja.
Drodzy Przyjaciele, proszę Was o wsparcie. Chciałabym powrócić do normalności, wrócić do pracy oraz pomagać innym. Nie jestem osobą, której to łatwo przychodzi, ale na chwilę obecną to jedyna droga do sukcesu. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc... Każda forma pomocy jest dla mnie bezcenna. Z całego serca bardzo dziękuję za każdą okazaną pomoc, modlitwę, za każde ciepłe słowo, za każdą myśl, która idzie w moim kierunku. Z całego serca proszę o pomoc, bym mogła zostać na tym świecie jak najdłużej. Moim pragnieniem jest pozytywne zakończenie leczenia i powrót do zdrowia.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Barbara Gajowczyk

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: BARBARA GAJOWCZYK 14677
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
BARBARA GAJOWCZYK 14677

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu