nA ROLKACH PRZEZ ŚWIAT
Fundacja Rollheros KRS: 0000270261 DOPISEK: FUNDACJA ROLLHEROS 14305
  • Miejscowość: Września
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 318

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

nA ROLKACH PRZEZ ŚWIAT

Dziś pragniemy Cię zachęcić do podjęcia wyjątkowego kroku, który ma potencjał wpłynąć na życie wielu dzieci. Przekazanie 1,5% swojego podatku to sposób, aby Twoje środki pomogły w rozwoju umiejętności, pewności siebie i radości dzieci, które uczą się jeździć na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach to nie tylko fantastyczna zabawa, ale także okazja dla dzieci do rozwijania umiejętności równowagi, koordynacji i samodyscypliny. Twoje wsparcie finansowe, umożliwi dzieciom dostęp do profesjonalnych zajęć i odpowiednich sprzętów, które pomogą im zdobyć pewność siebie i aktywnie spędzać czas niezależnie od warunków atmosferycznych.

Każdy procent podatku ma znaczenie. Nawet pozornie niewielka kwota pomoże w zakupie rolkowego sprzętu, zorganizowaniu bezpiecznych treningów czy stworzeniu inspirującej przestrzeni do nauki. Twoje 1,5% podatku może sprawić, że dzieci otrzymają nie tylko umiejętność jeżdżenia na rolkach, ale także cenne lekcje życiowe, takie jak determinacja, cierpliwość i współpraca z innymi.

Przekazując 1,5% podatku na rzecz programów nauki jazdy na rolkach dla dzieci, tworzysz razem z nami silniejsze pokolenie gotowe stawić czoła przyszłym wyzwaniom. Twoje wsparcie finansowe jest inwestycją w przyszłość dzieci i przyczynia się do tworzenia lepszej, bardziej rozwijającej i pełnej możliwości przyszłości.

Dlatego dzisiaj zachęcamy Cię do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz programów nauki jazdy na rolkach dla dzieci w Szkółce Rolkowej RollHeros. Twój gest dobroci może uczynić przyszłość naszych najmłodszych pełną radości i nowych możliwości.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: FUNDACJA ROLLHEROS 14305
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
FUNDACJA ROLLHEROS 14305

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu