Klasyka w koronie
Fundacja Muzyczna Virtuoso KRS: 0000270261 DOPISEK: FUNDACJA MUZYCZNA VIRTUOSO 14036
  • Miejscowość: Lublin
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 277

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Klasyka w koronie

„Klasyka w Koronie” to koncerty muzyki klasycznej w wykonaniu profesjonalnych muzyków oraz zaproszonych uczniów szkół muzycznych. To wielka szansa rozwoju dla młodych instrumentalistów i idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką klasyczną, a także dla wytrawnych melomanów. Koncerty odbywają się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Trybunał Koronny w Lublinie. Przed nami trzecia edycja, którą planujemy rozpocząć już we wrześniu.

Program każdego z koncertów jest starannie dobrany, zróżnicowany stylistycznie i o dużej wartości edukacyjnej. Pomysłodawczynią i główną wykonawczynią koncertów jest prezeska Fundacji – Justyna Zańko, związana z Lublinem skrzypaczka występująca na scenach polskich i światowych. „Klasyka w Koronie” to niepowtarzalna szansa, aby na jednej scenie zobaczyć profesjonalnych, uznanych muzyków oraz rozpoczynających swą muzyczną podróż, uczniów szkół muzycznych. To także wspaniała szansa na wysłuchanie wielu najważniejszych utworów muzyki klasycznej.
Widzów i słuchaczy zapraszamy na bardzo bogaty repertuar: w programie znajdą się utwory wszystkich epok od baroku po współczesność.

Koncertom niejednokrotnie towarzyszą warsztaty dla młodzieży z zakresu radzenia sobie ze stresem i wystąpieniami publicznymi, audycji muzycznych czy instrumentoznawstwa.

„Klasyka w Koronie” to świetna propozycja dla wszystkich pokoleń, na spotkanie z muzyką klasyczną bowiem zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów. Szczególnie witamy całe rodziny – nasze koncerty to idealna propozycja na pierwsze spotkanie z muzyką klasyczną.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: FUNDACJA MUZYCZNA VIRTUOSO 14036
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
FUNDACJA MUZYCZNA VIRTUOSO 14036

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu