wspierasz pomagasz zrozumieć mi twój świat !!!
Filip Paweł Zarzycki KRS: 0000270261 DOPISEK: Filip Zarzycki 14032
  • Miejscowość: Chrzanów
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 935

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

wspierasz pomagasz zrozumieć mi twój świat !!!

Witam mam prawie 5 lat i od samego początku borykam się z różnymi problemami zdrowotnymi. Najpierw nie chciałem spać płakałem, krzyczałem, rodzice musieli mieć nocne dyżury by jakoś funkcjonować. Do roczku gaworzyłem jak każdy niemowlak, ale po skończeniu roczku nagle się  zablokowałem i tylko było YY. Oczywiście diagnozy, wizyty u specjalistów i okazało się że mam afazje i wybiórczość mowy do dziś rozmawiam tylko z wybranymi osobami. 

Mając 2.5 roczku będąc na spacerze z mamą nogi odmówiły mi posłuszeństwa, przestałem chodzić w szpitalu okazało się że mam zapalenie mięśni po 2 tygodniowym pobycie wyszedłem o własnych nogach :) ale i tak badania diagnozy w EEG ,miałem małe zmiany. Pewnego dnia na ciele rodzice zobaczyli plamy dermatolog postawił diagnozę AZS z którym będę zmagał się do 23 roku życia mam do tego czasu leki specjalne płyny i balsamy które kosztują nie mało. Obecnie od września 2022 roku chodzę do przedszkola, z grupą zawsze wszystko robiłem ale nie mówiłem, po powrocie z ferii moje zachowanie się zmieniło.Czemu? Nie wiem. Siedziałem w kącie niszczyłem zabawki zadane zadania wykonywałem kiedy ja chciałem i jak ja chciałem. W domu dostaje ataków potrafię wszystko rozbijać, rzucać, niszczyć, krzyczeć, bić rodzice lekko nie mają, niestety nie mogę nad tym zapanować szał to szał. Znów zaczęły się diagnozy badania wizyty u psychiatry okazało się że choruje na ASPERGERA z agresja, silne zaburzenia SI, afazja mam zaczątki ADHD, wybiórczość mowy. zalecone mam rehabilitacje psychoterapię i farmakologię. Niestety wszystko jest bardzo kosztowne. Mam starszego brata, który również ma orzeczenie o niepełnosprawnośći ruchowej i także duże rodzice mają wydatki. Mama ze względu na moją chorobę zrezygnowała z pracy by móc się mną zajmować prowadzić do przedszkola, jeździć na rehabilitacje, pilnować i pomagać mi w codzienności. Bardzo każdego proszę o każdą możliwą wpłatę, która pomoże mi w walce z choroba by móc nauczyć się żyć i w pewnej części funkcjonować normalnie -samodzielnie Każdemu już teraz bardzo dziękuję za każdą pomoc i wsparcie pamiętaj Dobro Wraca !!!!

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Filip Paweł Zarzycki

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Filip Zarzycki 14032
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Filip Zarzycki 14032

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu