Prosimy o wsparcie
Radosław Kutyła KRS: 0000270261 DOPISEK: Radosław Kutyła 13951
  • Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 337

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Prosimy o wsparcie

Radek ma 3 latka. Jest dzieckiem pogodnym i pełnym energii. Ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy. Objawia się on opóźnieniem w rozwoju mowy i ogólnie funkcjonowania w życiu. Radek bardzo chce dogonić rówieśników. Aby tak się stało, synek musi być pod opieką wielu specjalistów, musi uczęszczać na rehabilitacje i zajęcia z logopedą, pedagogiem, psychologiem, z integracji sensorycznej.

Radek powiniem zostać również przebadany pod kątem przyczyn autyzmu i odpowiednio leczony. Często uznaje się że autyzm to tylko i wyłącznie zaburzenie rozwojowe. Mało mówi się o podejściu biomedycznym. Tymczasem okazuje się w praktyce że podłoże autyzmu jest głębsze. Autyzm jest konsekwencją pewnych procesów zapalnych, infekcyjnych, autoimmunologicznych, metabolicznych. Pewne rzeczy w organiźmie mogą być rozlegulowane. Okazuje się na wielu przykładach, że jeśli wyreguluje się to co działa w sposób nieprawidłowy to objawy autyzmu zostają zminimalizowane, co przyspiesza albo w ogóle umożliwia rozwój dziecka.
Żeby jednak można było podjąć odpowiednie kroki, wdrożyć odpowiednie leczenie, potrzebna jest szeroko zakrojona, kosztowna diagnostyka, która niestety nie jest póki co refundowana. Trzeba przebadać organizm pod kątem neuroinflamacji, neuroinfekcji, procesów autuimmunologicznych, stanu jelit (oś jelita - mózg), metabolizmu.

Niestety każda godzina terapii, dowóz do specjalistycznego przedszkola, wizyta lekarska, diagnostyka i odpowiednie leczenie czy specjalistyczne pomoce edukacyjne, to ogromny koszt, dlatego prosimy ludzi dobrych serc o wsparcie, dzięki któremu Radek będzie mógł walczyć o rozwój.

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Radosław Kutyła

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Radosław Kutyła 13951
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Radosław Kutyła 13951

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu