Pomóż nam pomagać
Razem Możemy Więcej KRS: 0000270261 DOPISEK: RMW 13807
  • Miejscowość: Łowicz
  • Kategoria: Organizacja
  • Liczba odwiedzin: 1011

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Pomóż nam pomagać

Jesteśmy grupą przyjaciół, która z własnej inicjatywy, empatii oraz potrzeby serca podjęła wspólną decyzje o założeniu stowarzyszenia. Każde z Nas ma swoją własną historię, a przede wszystkim doświadczenie w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. I właśnie w taki sposób dn. 25 X 2020r. zostało zarejestrowane w Starostwie Powiatowym w Łowiczu, Stowarzyszenie „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”. Nazwa wydawała nam się oczywista. Nasza czwórka działa na zasadzie uzupełniania się wzajemnie. Pasje, talenty, zainteresowania są istotnym elementem naszego zespołu i w pełni odzwierciedlają nazwę oraz cele stowarzyszenia.
Pragniemy pomagać ludziom chorym, niepełnosprawnym, ubogim, pokrzywdzonym przez los. Takich ludzi jest mnóstwo wokół Nas. Zdarza się, że oni nie proszą o pomoc, czekają aby wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Czasem tak niewiele wystarczy, aby zmienić czyjeś życie na lepsze. Może to być tylko mały gest, wsparcie lub powiedzenie że „jesteś super, dasz radę”. Ale zdarza się też tak, że to nie wystarczy, bo choroba, niepełnosprawność generuje olbrzymie koszty.
Dlatego, żeby realnie pomagać i wspierać osoby potrzebujące – my sami potrzebujemy Waszej pomocy. Jeżeli tak jak My jesteś wrażliwy na ludzką krzywdę – wesprzyj Nas finansowo. Aby Nasze Stowarzyszenie mogło rozwinąć swoją działalność charytatywną i zaczęło funkcjonować na szerszą skalę. Tak jak powiedział Robert Baden Powell „Nie liczy się ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliście”.
Wesprzyj Nas w zmienianiu świata na lepsze!

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: RMW 13807
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
RMW 13807

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu