Potrzebujemy
50 000 zł
rehabilitacja, leczenie i sprzęt dla 21-latka z zespołem Sturge-Webera
brakuje jeszcze 49 990 zł
Pomóż Filipowi w codziennej walce – rehabilitacja, leczenie i sprzęt dla 21-latka z zespołem Sturge-Webera
21-letni Filip od urodzenia zmaga się z bardzo rzadką i ciężką postacią zespołu Sturge-Webera. Zewnętrznym objawem choroby są rozległe naczyniaki obejmujące twarz, tułów oraz kończyny. Niestety choroba zaatakowała również mózg Filipa, powodując zmiany naczyniowe oraz zwapnienia naczyń żylnych.
Filipek nie mówi, nie siedzi i nie chodzi. Wymaga całodobowej opieki oraz pomocy przy każdej, nawet najprostszej czynności dnia codziennego. Każdego dnia trzeba go myć, karmić, przewijać, zmieniać pozycje. Samodzielnie nie jest w stanie robić nic. Mimo ogromnych trudności Filip jest naszym całym światem, a my robimy wszystko, by zapewnić mu jak najlepsze życie i poczucie bezpieczeństwa.





Największą szansą dla Filipa jest regularna, specjalistyczna rehabilitacja oraz odpowiednie leczenie. Niezbędne są także sprzęty ortopedyczne i rehabilitacyjne, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu i zapobiegają dalszemu pogarszaniu się jego stanu zdrowia. Ogromnym wsparciem byłyby również turnusy rehabilitacyjne oraz poprawa warunków bytowych, dostosowanych do potrzeb osoby leżącej i wymagającej stałej opieki.
Niestety koszty leczenia, rehabilitacji, specjalistycznego sprzętu i codziennej opieki są bardzo wysokie i przekraczają nasze możliwości finansowe. Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić Filipowi wszystkiego, czego potrzebuje.
Dlatego z całego serca prosimy o pomoc ludzi o wielkich sercach. Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo daje Filipowi szansę na lepsze życie, większy komfort i codzienną ulgę w cierpieniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszego Filipka i pomóc nam walczyć o jego godne życie. ❤️
Wszyscy darczyńcy
;)
Marek Soboniak
10 zł
Pomóż Filipowi w codziennej walce – rehabilitacja, leczenie i sprzęt dla 21-latka z zespołem Sturge-Webera
21-letni Filip od urodzenia zmaga się z bardzo rzadką i ciężką postacią zespołu Sturge-Webera. Zewnętrznym objawem choroby są rozległe naczyniaki obejmujące twarz, tułów oraz kończyny. Niestety choroba zaatakowała również mózg Filipa, powodując zmiany naczyniowe oraz zwapnienia naczyń żylnych.
Filipek nie mówi, nie siedzi i nie chodzi. Wymaga całodobowej opieki oraz pomocy przy każdej, nawet najprostszej czynności dnia codziennego. Każdego dnia trzeba go myć, karmić, przewijać, zmieniać pozycje. Samodzielnie nie jest w stanie robić nic. Mimo ogromnych trudności Filip jest naszym całym światem, a my robimy wszystko, by zapewnić mu jak najlepsze życie i poczucie bezpieczeństwa.
Największą szansą dla Filipa jest regularna, specjalistyczna rehabilitacja oraz odpowiednie leczenie. Niezbędne są także sprzęty ortopedyczne i rehabilitacyjne, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu i zapobiegają dalszemu pogarszaniu się jego stanu zdrowia. Ogromnym wsparciem byłyby również turnusy rehabilitacyjne oraz poprawa warunków bytowych, dostosowanych do potrzeb osoby leżącej i wymagającej stałej opieki.
Niestety koszty leczenia, rehabilitacji, specjalistycznego sprzętu i codziennej opieki są bardzo wysokie i przekraczają nasze możliwości finansowe. Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić Filipowi wszystkiego, czego potrzebuje.
Dlatego z całego serca prosimy o pomoc ludzi o wielkich sercach. Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo daje Filipowi szansę na lepsze życie, większy komfort i codzienną ulgę w cierpieniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszego Filipka i pomóc nam walczyć o jego godne życie. ❤️
;)
;)