PROGRAM PIT

Pobierz darmowy program lub rozlicz się online!

Pobierz program PIT Wypełnij
PIT online

Darmowy program do rozliczania PIT

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa całkowicie darmowy, bezpieczny i profesjonalny program do wypełniania PIT za 2023 rok. Prosta i intuicyjna obsługa naszej aplikacji sprawi, że rozliczenie roczne PIT za 2023 nie przysporzy żadnych problemów. Dzięki udostępnionemu przez nas programowi PIT nie tylko wypełnią Państwo deklarację podatkową za ubiegły rok, ale również wyślą ją Państwo przez Internet do Urzędu Skarbowego za pomocą systemu e-deklaracje. Nasz program pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, który normalnie stracilibyście na stanie w kolejkach, zdobywanie niezbędnych druków czy przejazdy do placówki Waszego urzędu skarbowego. Program obsługuje wszystkie druki PIT: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz załączniki.

Aplikacja jest połączeniem prostoty i profesjonalizmu. Dzięki niej możliwe jest szybkie oraz bezproblemowe wypełnienie dowolnego zeznania podatkowego za rok 2022. Program obsługuje i posiada wbudowane druki do zeznań takich jak PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 oraz PIT-39. Do Państwa dyspozycji są także druki dodatkowe oraz załączniki, między innymi takie jak PIT-O, PIT-D, PIT-B czy PIT-ZG.

Program PIT 2017

Program PIT 2023 / 2024 posiada także wbudowany moduł PIT Asystent, który na każdym kroku szczegółowo podpowie Państwu jak należy wypełnić konkretną rubrykę i pole. PIT Asystent jest narzędziem, które na bieżąco objaśnia każdy etap wypełniania zeznania podatkowego. Wyposażeni w takie narzędzie możecie być zatem pewni, że Wasze zeznanie ominie korekta, a deklaracja podatkowa za rok 2023 wypełniona zostanie szybko i bezbłędnie.

Zalety programu PIT 2023/2024

 • iji PIT Asystent

  W aplikację wbudowano pomocny moduł PIT Asystent, który po zadaniu kilku prostych pytań wybiera odpowiedni rodzaj zeznania dla konkretnego podatnika, wraz z załącznikami. Jest on także obecny na każdym kroku wypełniania druku PIT, podpowiada i wskazuje jak należy wypełnić konkretne rubryki.

 • Aktywne formularze

  Program posiada także tryb polecany profesjonalistom – umożliwia rozliczanie zeznań PIT na aktywnych formularzach, dając pełną kontrolę nad zeznaniem i pozwalając na szybsze przygotowanie zeznania podatkowego.

 • E-deklaracje

  Aplikacja pozwala wysyłać e-deklaracje przez Internet i dostarcza je bezpośrednio do Urzędu Skarbowego – dzięki temu dane użytkownika są bezpieczne i nikt niepowołany nie ma do nich wglądu.

 • Baza wiedzy

  Program posiada bogatą dokumentację kontekstową, szczególnie przydatną w przypadku rozliczania bardziej skomplikowanych zeznań podatkowych.

 • Bezpieczeństwo

  Aplikacja zapewnia bezpieczeństwo danych – nikt nie ma dostępu do Państwa danych finansowych, dane nie są sprzedawane ani udostępniane żadnym osobom trzecim.

 • Wielokrotny użytek

  Program umożliwia wprowadzenie dowolnej liczby podatników, co jest szczególnie przydatne przy użyciu zarobkowym, np. w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych i innych podmiotach rozliczających zeznania PIT dla wielu osób.

Jak wypełnić PIT w 5 minut?

Prosty i bezpieczny Program PIT

Rozliczając roczne zeznanie podatkowe poprzez nasz program wspomagasz podopiecznych Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym. Pieniądze odpisane z 1.5% podatku poprzez program trafią do potrzebujących wsparcia osób indywidualnych lub jednostek organizacyjnych. Uzyskane pieniądze z akcji 1.5% przekazane zostaną do szkół, klubów, schronisk oraz innych instytucji i osób liczących na wsparcie.

Pamiętaj, że dzięki naszemu Programowi do PIT 2023 / 2024 rozliczysz swoje zeznanie szybko, poprawnie oraz całkowicie za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji już dziś!

Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie
Opinie użytkowników
Array ( [0] => 0 [1] => 2 [2] => 3 [3] => 4 [4] => 5 )
avat01

Naprawdę prosty, intuicyjny program, który właściwie sam się wypełnia. Nie potrzebuję żadnych dodatkowych dokumentów, oprócz ulg i PIT-11. Co najważniejsze nie ma szansy, aby pomylić się na etapie wyliczeń, co jest dla mnie najistotniejsze.”

Dagmara, prowadzi firmę
avat03

„Ten program to prawdziwa rewelacja, perełka wśród innych darmowych (i nie tylko) programów do rozliczania zeznań podatkowych. To, co go wyróżnia, to dziecinnie prosta obsługa oraz tworzenie wielu użytkowników.”

Maria, nauczycielka
avat04

Z pozoru program jakich wiele, jednak nic bardziej mylnego! Program PIT-Y to na pierwszy rzut oka mała i prosta aplikacja, jednak w trakcie pracy z programem poznajemy jego użyteczne funkcje, bogatą bazę druków i profesjonalny system pomocy. Zdecydowanie warto z niego skorzystać.

Henryk, emerytowany nauczyciel
avat05

Uważam, że osoby, które z jakiegoś powodu są zmuszone lub chcą po raz pierwszy samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe, powinny korzystać właśnie z takich aplikacji, jak PIT-Y. Przy minimalnych chęciach i wiedzy nie powinno być problemów z wypełnieniem nawet bardziej złożonych druków, takich jak PIT-28. Mogę śmiało powiedzieć, że aplikacja spisała się znakomicie do przygotowania i przesłania druku wprost "do rąk" urzędników skarbówki.

Andrzej, przedsiębiorca-ryczałtowiec
avat07

Programów PIT jest w polskim Internecie całe zatrzęsienie. Cała sztuka polega na tym, aby wybrać te najlepsze i najbardziej zaufane, takie jak PIT-Y. Program oferuje naprawdę rozległą bazę druków i załączników, a co najważniejsze – jest w pełni bezpłatny. Twórcy wyszli z założenia, że zamiast wypuszczać płatnego bubla, można oddać do rąk użytkownikom profesjonalne narzędzie, do tego całkowicie za darmo. Taką postawą zyskali wiernego klienta.

Witek, księgowy

Z programu PIT 2024 skorzystasz za pomocą komputerów z systemem operacyjnym: Windows, Linux, Macintosh.
Wersja online działa prawidłowo na przeglądarkach: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari.

FUNDACJA STUDENCKA
"MŁODZI-MŁODYM"
 • Adres:
  ul. Bór 116
  42-202 Częstochowa
  województwo śląskie
  NIP: 9492044231
 • Email:
  biuro@fsmm.pl
 • Infolinia:
  795-795-747
PIT 2023 / 2024

Rozlicz PIT za 2023 rok z FSMM.pl. Znajdziesz u nas niezawodny program do wypełniania druków PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami. Nasza aplikacja w wersji do pobrania oraz w wersji online umożliwia wysłanie gotowej deklaracji podatkowej przez Internet prosto do Urzędu Skarbowego za pomocą systemu e-Deklaracji.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1.5% podatku przekazywanego przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1.5% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Pomoc PIT

tel:+48 795-795-747

Pobierz darmowy program PIT 2023/2024 i rozlicz się w 3 prostych krokach!

Bez wychodzenia z domu, bez kolejek!

 • 1

  Wybierz druki PIT

 • 2

  Wypełnij PIT w 4,57 min

 • 3

  Wyślij PIT do ministerstwa Finansów