Aktualności2016-03-01

Wyślij zdjęcie i wygraj dofinansowanie 1500 zł od Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”

Wyślij zdjęcie i wygraj dofinansowanie 1500 zł od Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”

Ogłaszamy konkurs dla naszych Partnerów, w którym będziecie mogli pochwalić się, na co przeznaczyliście środki zebrane w ramach 1% podatku.

Pragniemy Państwa poinformować, iż w dniu 1.03.2016 r.(wtorek), rozpoczyna się konkurskei przeznaczony dla szkół, które posiadają status Partnera FSMM. W rywalizacji może wziąć udział każda klasa ze szkoły istniejącej w naszej bazie danych. Szanowna dyrekcjo - prosimy o przekazanie informacji wychowawcom klas.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do nas zdjęcie klasy. Tematyka zdjęcia dotyczyć ma idei przekazywania idei 1%, może być wykonane podczas godziny wychowawczej w klasie, szkole czy plenerze. Na sali gimnastycznej, boisku, czy w kinie. Grunt by przekaz był pozytywny i dotyczył przekazywania 1% na szlachetne cele. Jedna Klasa może przesłać tylko 1 zdjęcie- liczymy na Państwa kreatywność!

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie do pomocy naukowych, wyjazdów/wycieczek, wyjść klasowych oraz innych darowizn, które mieścić się będą w celach statutowych fundacji (załączony plik) w wysokości 1500 zł.

Nagrodę otrzyma klasa, która zdobędzie największą ilość polubień pod swoją pracą, która umieszczona zostanie na naszym profilu na facebooku https://www.facebook.com/fs.mlodzi.mlodym.

Aby głos pod zdjęciem się liczył należy polubić także profil Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym, będącej sponsorem nagród.

Termin wysyłania zdjęć trwa od 1 marca do 14 marca 2016, głosowanie trwa od 15 do 31 marca 2016 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 5 kwietnia 2016 r.

Weź udział w konkursie! 1. Wyślij do nas zdjęcie 2. Sprawdź czy zostało ono już udostępnione na naszym profilu 3. Pozyskuj "Lubie to" pod swoją pracą (należy także polubić profil Fundacji- inaczej głos nie będzie ważny) 4. Czekaj na wyniki, które ogłoszone będą na naszym profilu w dniu 5.04.2016 Sprawdź regulamin konkursu: Regulamin

 
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu
Kontakt