Zespół Szkół i Placówek w Manasterzu - 1,5% podatku i wsparcie - Fundacja Młodzi-Młodym
Udostępnij profil

Wspólnie dla ZSiP – przyszłość zaczyna się w Manasterzu!

Zespół Szkół i Placówek w Manasterzu
Kańczuga

Szkoła

Partner fundacji Młodzi-Młodym

#

Numer Partnera: 845

Obraz z ACF

Historia

Zespół Szkół i Placówek w Manasterzu to nie tylko budynek – to miejsce, w którym codziennie rosną marzenia, rozwijają się pasje i kształtuje się przyszłość naszych dzieci. Z sercem tworzymy przestrzeń, która uczy, inspiruje i daje radość.

Planujemy rozwój naszej bazy dydaktycznej, organizację wydarzeń edukacyjnych i doposażenie sal w nowoczesne materiały. Dzięki temu możemy jeszcze skuteczniej wspierać rozwój dzieci i młodzieży – w sposób nowoczesny, ciekawy i bliski ich potrzebom.

Zapraszamy do wspólnego działania, każda złotówka to cegiełka w budowie miejsca, w którym dzieci czują się bezpiecznie, twórczo i radośnie. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu tworzymy szkołę, z której wszyscy możemy być dumni.

Zespół Szkół i Placówek w Manasterzu – edukacja z sercem, rozwój z pasją. Dołącz do nas – https://www.facebook.com/profile.php?id=100057509497089

Przekaż 1.5% podatku

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: ZSiP MANASTERZ 845

Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

Przelew bankowy

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:

35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.

w tytule wpisując:

ZSiP MANASTERZ 845

Wesprzyj przez PayU

Skorzystaj z szybkich płatności on-line i wesprzyj Partnera.