UKS Spiders Krapkowice: Tworzymy Piłkarską Przyszłość! Wspieraj Naszą Młodzież!
Sport
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 12404
Historia
Jesteśmy Uczniowski Klub Sportowy Spiders Krapkowice – dynamicznie rozwijający się klub piłki nożnej, którego głównym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Wierzymy, że sport to najlepsza inwestycja w przyszłość młodych ludzi, ucząc ich dyscypliny, zdrowej rywalizacji i wartości pracy zespołowej.
Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnych warunków do trenowania, rozwijanie talentów oraz wychowanie przyszłych pokoleń, które będą dumnie reprezentować Krapkowice.
Prosimy Cię o przekazanie 1,5% Twojego podatku na rzecz UKS Spiders Krapkowice.
Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne i pozwoli nam na sfinansowanie kluczowych potrzeb:
-
Zakup Profesjonalnego Sprzętu Treningowego: Niezbędny do efektywnego i nowoczesnego szkolenia. Środki przeznaczymy na zakup piłek, pachołków, manekinów, bramek treningowych, a także sprzętu do pomiaru osiągów i rehabilitacji.
-
Finansowanie Udziału w Zawodach i Wyjazdach: Umożliwienie naszym drużynom regularnego uczestnictwa w ligach, turniejach i zgrupowaniach na szczeblu regionalnym i krajowym. Pokrycie kosztów transportu, zakwaterowania i wpisowego jest kluczowe dla zdobywania doświadczenia.
-
Organizacja Obozów Sportowych: Zapewnienie intensywnych, kilkudniowych obozów, które gwarantują skokowy rozwój umiejętności technicznych i taktycznych, a także budują ducha drużyny.
-
Szkolenia Trenerów i Nowe Stroje Klubowe: Inwestycja w rozwój naszej kadry trenerskiej, by stosowali najnowsze metody szkoleniowe, oraz zakup jednolitych, profesjonalnych strojów meczowych, które budują poczucie tożsamości klubowej.
Wspierając UKS Spiders, wspierasz sportową pasję i rozwój dzieci oraz młodzieży z Krapkowic. Dajesz im szansę na zdrową i aktywną przyszłość!
Przekaż 1,5% podatku – zostań naszym dwunastym zawodnikiem! Dziękujemy!
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: UKS Spiders Krapkowice 12404
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
UKS Spiders Krapkowice 12404