Wesprzyj POLSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE – Kształtujemy postawy patriotyczne!
Sport
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 24950
Historia
Jesteśmy Polskimi Drużynami Strzeleckimi – organizacją o bogatej historii i współczesnej misji, która jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Naszym celem statutowym jest wychowywanie dzieci i młodzieży w duchu patriotycznym oraz przygotowanie społeczeństwa do obrony Ojczyzny na wypadek konfliktu zbrojnego.
Realizujemy to poprzez kompleksowe szkolenia, które łączą wiedzę historyczną i proobronną z praktycznymi umiejętnościami, takimi jak: samoobrona, strzelectwo i pierwsza pomoc. Aktywnie promujemy ideę obrony terytorialnej i budujemy świadomość potrzeby aktywnego przygotowania się w razie zagrożenia.
Twoje 1,5% to inwestycja w bezpieczeństwo, patriotyzm i umiejętności obronne naszych przyszłych pokoleń!
Przekaż 1,5% podatku na rzecz POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH. Każda złotówka ma znaczenie w budowaniu silnych i świadomych obywateli.
Pozyskane środki przeznaczymy na kluczowe cele związane z naszym szkoleniem:
-
Umundurowanie i Wyposażenie: Zakup i utrzymanie mundurów polowych, oporządzenia taktycznego i wyposażenia indywidualnego, niezbędnego do realistycznego i bezpiecznego szkolenia w terenie.
-
Szkolenia Strzeleckie i Uzbrojenie: Finansowanie dostępu do strzelnic, zakup amunicji treningowej oraz konserwacja i unowocześnianie sprzętu do przyuczania młodzieży do posługiwania się bronią w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.
-
Organizacja Szkoleń i Obozów: Pokrycie kosztów transportu, logistyki i zakwaterowania na obozach proobronnych, w trakcie których realizujemy program z zakresu samoobrony, obrony i survivalu.
-
Promocja Świadomości Obronnej: Prowadzenie kampanii edukacyjnych i informacyjnych, nagłaśniających potrzebę przyuczania społeczeństwa do reagowania kryzysowego oraz promowanie idei obrony terytorialnej jako podstawy bezpieczeństwa lokalnego.
Wspierając nas, wspierasz nie tylko klub, ale całą ideę odpowiedzialności obywatelskiej i gotowości obronnej.
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: POLSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE 24950
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
POLSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE 24950