Niesiemy pomoc, by zdążyć przed losem.
Inna
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 17693
Historia
Jesteśmy Fundacją "Zdążyć przed Panem Bogiem". Naszą misją jest niesienie szeroko pojętej pomocy tym, którzy jej potrzebują. Działamy, by wspierać i chronić osoby w potrzebie, zapewniając im pomoc, która ma realny wpływ na ich życie. Wierzymy, że w każdym z nas drzemie siła do czynienia dobra, a wspólne działanie pozwala na zmianę losu tych, którzy sami sobie nie radzą.
Przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji "Zdążyć przed Panem Bogiem". Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne i pozwoli nam na dalszą realizację naszych ambitnych celów, inwestując w pomoc potrzebującym. Twoja pomoc umożliwi nam:
Finansowanie działań pomocowych: Środki te przeznaczymy na wsparcie osób chorych, samotnych i wykluczonych. Pomożemy im w codziennym życiu, zapewniając dostęp do opieki medycznej, leków, terapii oraz niezbędnych środków do życia.
Prowadzenie akcji edukacyjnych i profilaktycznych: Twoje wsparcie pozwoli nam na organizację szkoleń, warsztatów i prelekcji, które zwiększą świadomość społeczną na temat chorób, problemów psychicznych oraz wykluczenia społecznego.
Zakup niezbędnego sprzętu i pomocy: Będziemy mogli zakupić sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, pomoce dla osób z niepełnosprawnościami, a także materiały edukacyjne i żywność dla podopiecznych.
Udzielanie wsparcia psychologicznego i prawnego: Sfinansujemy konsultacje psychologiczne, prawne oraz poradnictwo dla osób w kryzysie. Zapewnimy im pomoc, która pozwoli im odnaleźć się w trudnej sytuacji życiowej.
Dzięki Twojej hojności możemy nadal docierać do tych, którzy najbardziej nas potrzebują. Każde wsparcie, niezależnie od wysokości, jest dla nas niezwykle cenne i ma realny wpływ na losy wielu osób!
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Zdążyć 17693
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Zdążyć 17693