Fundacja „Trzeba Żyć”
Organizacja
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 27642
Historia
Nasi Podopieczni to osoby w różnym wieku, z różnymi pasjami i doświadczeniami. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię, ale wszystkich łączy jedno marzenie – możliwość uczestniczenia w terapii z udziałem Konia Terapeuty.
Hipoterapia to niezwykła forma rehabilitacji, która daje siłę, poprawia sprawność i przynosi radość. Kontakt z koniem to coś więcej niż ćwiczenia – to poczucie bliskości, bezpieczeństwa i nadziei. Dlatego jako Fundacja „Trzeba Żyć” chcemy spełnić to marzenie i wprowadzić do naszej rodziny nowego, wyjątkowego terapeuty na czterech kopytach.
Od lat współpracujemy z Ośrodkiem Stacjonarnej Opieki Medycznej PULMO oraz specjalistami z HIPOTERAPIA PULMO, którzy wspierają nasze działania. Dzięki ich doświadczeniu wiemy, że koń terapeuta stanie się bezcennym wsparciem w rehabilitacji i codziennym życiu naszych Podopiecznych.
Zebrane środki przeznaczymy na zakup konia oraz zapewnienie mu opieki i odpowiednich warunków. Mamy pewność, że po jego przybyciu będziemy mogli liczyć na dalszą pomoc specjalistów w dbaniu o zdrowie i potrzeby tego niezwykłego przyjaciela.
Każda złotówka to krok bliżej do spełnienia marzeń naszych Podopiecznych – marzeń o terapii, która zmienia życie. Razem możemy sprawić, by Koń Terapeuta stał się częścią naszej fundacyjnej rodziny i dawał siłę tym, którzy jej najbardziej potrzebują.
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: TRZEBA ŻYĆ 27642
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
TRZEBA ŻYĆ 27642