otwarte artystyczne spotkania
Organizacja
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 20425

Historia
Jesteśmy nowo powstałą Fundacją Majstry i Maszkety, mającą na celu zrzeszać osoby twórcze z Gliwic i okolic, którym brak miejsca, motywacji lub pewności siebie do tworzenia. Każdy z nas potrzebuje narzędzi i wsparcia, aby radzić sobie ze stresem, depresją i innymi wyzwaniami związanymi z psychicznym zdrowiem. Do tego niezbędne są relacje ze społecznością, z którą można wzajemnie się rozwijać i otrzymać wsparcie. Do tego dążymy!
Chcemy wspierać artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, wszystkich naszych uczniów, by nie bali się wychodzić ze swoją sztuką i potrzebami do szerszego grona 🙂 Jesteśmy dla tych nieśmiałych i tych z niską samooceną. Dla tych, którym ciężko nawiązać kontakt ze społecznością, która często nieświadomie bagatelizuje wrażliwość takich jednostek. Wszystko niezależnie od wieku i umiejętności. Znasz kogoś takiego? Przyprowadź go do nas!
Spotkania będą odbywały się cyklicznie, kilka razy w miesiącu, docelowo w poniedziałki wieczór. By móc prowadzić je bezpłatnie, potrzebujemy środków na utrzymanie przestrzeni oraz zakup materiałów darmowych dla uczestników. Jeśli czujesz, że ma to dla Ciebie wartość, wesprzyj nas!
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Fundacja Majstry i Maszkety 20425
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2024 w 2025 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Fundacja Majstry i Maszkety 20425


