Wspieraj Dziewczęcą Akademię Futbolu Ikar Łapy – Kształtujemy Żeński Futbol!
Sport
Partner fundacji Młodzi-Młodym
Numer Partnera: 15252
Historia
Szanowni Państwo!
Zachęcamy do wsparcia Dziewczęcej Akademii Futbolu Ikar Łapy, przekazując 1,5% podatku. Nasza Akademia z ogromnym zaangażowaniem promuje i rozwija piłkę nożną wśród dziewcząt i kobiet. Wierzymy, że sport jest kluczowym elementem w kształtowaniu silnego charakteru, pewności siebie oraz umiejętności pracy zespołowej.
Wasze wsparcie jest kluczowe dla kontynuacji naszej misji, pomagając nam w zapewnieniu profesjonalnego sprzętu, organizacji obozów i turniejów, a także w zapewnieniu odpowiedniego wsparcia szkoleniowego, które pozwoli młodym zawodniczkom rozwijać swoje talenty. Wspierając nas, inwestujecie Państwo w przyszłość lokalnego sportu i pomagacie młodym talentom w spełnianiu ich marzeń.
Przekaż 1.5% podatku
Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Akademia Futbolu Łapy 15252
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!
Oświadczenie PIT-OP dla emeryta / rencisty
Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2025 w 2026 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.
Przelew bankowy
Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Akademia Futbolu Łapy 15252