Oferta
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło, że zainteresowaliście się naszą ofertą, poniżej znajdziecie informację dotyczące współpracy.

Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym" pomaga wszelkiego rodzaju instytucjom takim jak szkoły, kluby sportowe, szpitale, stowarzyszenia a także innym organizacjom oraz osobom indywidualnym, które nie posiadają zdolności do pozyskiwania 1,5% podatku.

Współpraca wygląda następująco:

Fundacja zapewnia Państwu (czyli Partnerowi Fundacji) materiały promocyjne, które stosuje się w celu zachęcenia ludzi do przekazania 1,5% podatku na Państwa cel. W skład pakietu podstawowego wchodzą wizytówki w ilości 500 szt. (w razie potrzeby dosyłamy większą ilość, również bezpłatnie). Na wizytówkach mogą Państwo zamieścić logo, herb, zdjęcie lub jakikolwiek inny element graficzny przedstawiający szkołę, klub, stowarzyszenie itd.

Fundacja dla Partnerów takich jak szkoły i przedszkola, kluby i drużyny sportowe, stowarzyszenia i organizacje, schroniska dla zwierząt i innych jednostek organizacyjnych zobowiązuje się przekazać 90% zebranej kwoty. Pozostała część (10%) przekazywana jest na cele statutowe Fundacji. Fundacja zapewnia pełną księgowość oraz rozliczenie 1,5% podatku.

Do Państwa zadań należą jedynie działania promocyjne, mające na celu zachęcić do przekazywania pieniędzy z 1,5% podatku na Państwa cel. W tym celu służą m. in. wizytówki.

Po uzbieraniu kwoty, przekazanie środków finansowych odbywa się na podstawie wniosku o dofinansowanie, czyli tzw. umowy przekazania darowizny, którą wypełnia Partner (dostępny w indywidualnym koncie Partnera)

W przypadku gdy Partner nie pozyska żadnych środków z 1,5% w ciągu roku podatkowego, Fundacja nie pobiera tym samym 10% kwoty na realizację celów statutowych. Przykład: zarówno w przypadku, gdy Partner uzbiera 100 zł, kwota 10% wynosić będzie 10 zł. W przypadku gdy żadne środki nie zostały pozyskane z 1,5%, od kwoty 0 zł 10% wynosi 0 zł. Współpraca jest zawsze całkowicie bezpłatna, a 10% na cele statutowe pobierane jest tylko od kwot zebranych z 1,5% podatku dochodowego (czyli nie dotyczy innych rodzajów darowizn, indywidualnych wpłat itd.). A zatem 10% na cele statutowe nie będzie pobierane także wtedy, gdy Partner nie zebrał żadnych środków z 1,5% w ciągu roku (0zł), ale uzyskał wpłaty z innego rodzaju darowizn.

Na dzień dzisiejszy Fundacja współpracuje w ten sposób z około 8000 Partnerów. Lista Partnerów dostępna jest na stronie internetowej Fundacji.

Jeżeli wykażą się Państwo dużym zaangażowaniem w akcję pozyskiwania 1,5% podatku, w kolejnych latach współpracy możliwe jest finansowanie przez Fundację innych materiałów promocyjnych, mogących rozszerzyć zasięg Państwa działań (np. banery reklamowe).


Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym" to jedna z najlepszych organizacji pożytku publicznego w całej Polsce. Oto aż 14 powodów, dla których warto zarejestrować się w Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym", które wyróżniają nas na tle innych fundacji OPP:

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce organizacji OPP w Polsce!
- według danych Ministerstwa Finansów z 2021 roku.

Mamy szybką i prostą Rejestrację
– w 4 prostych krokach zarejestrujesz swoje konto, podając niezbędne dane. Resztę załatwimy telefonicznie.

Dajemy Ci darmowe konto Partnera – to miejsce, w którym publikujesz opisy i zdjęcia swojej akcji, wraz z danymi do przelewu na Twój cel!

Do Twojej dyspozycji jest nasz Opiekun Partnera – jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości dzwoń pod numer 795 795 747

Otrzymujesz bezpłatne materiały promocyjne – 500 wizytówek do rozdania wśród darczyńców i plakat elektroniczny, dostępny w Panelu.

Współpraca z nami jest zawsze bezpłatna – 10% na cele statutowe pobieramy tylko od zebranych kwot, nigdy od indywidualnych wpłat.

Mamy najszybszy czas rozliczenia środków!
– pieniądze zebrane przez Partnerów są rozliczane natychmiast po otrzymaniu list ze skarbówki.

Brak minimalnych wpłat i wypłat – możesz wpłacać i wypłacać dowolne kwoty na swój cel.

Dajemy Ci darmowy program PIT – aplikacja jest gotowa do pobrania i pracy (także online) w Twoim Panelu Partnera.

Masz do wyboru dwie formy darowizny – zebrane środki możesz otrzymać w formie darowizny pieniężnej lub rzeczowej.

Najprostsza obsługa finansów – taka, jak w najlepszym banku: wykaz dostępnych środków, lista wpłat i prosty dostęp do transakcji.

Zawsze masz wgląd w listę wpłat indywidualnych – w przypadku 1,5% możesz zobaczyć kwotę i dopisek

Bierzesz udział w organizowanych konkursach – dla różnych grup Partnerów. Dla zwycięzców oczywiście atrakcyjne nagrody (rzeczowe lub pieniężne).

Fundusz Nagłej Pomocy do dyspozycji dla niepełnosprawnych – dodatkowe wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, dla osób zarejestrowanych w naszej fundacji.Promocja to podstawa!
Jako nasi Partnerzy otrzymacie Państwo darmowe materiały promocyjne, dzięki którym o zbiórce dowiedzą się podatnicy i potencjalne osoby, chcące przekazać swój 1,5% na Wasz cel.

500 sztuk darmowych wizytówek

Wizytówki zawierają dopisek Waszej akcji oraz wzór jak wypełnić PIT, aby 1,5% z podatku trafiło na Wasz cel. Rozdaj je wśród znajomych i współpracowników, w szkołach, klubach, schroniskach, sklepach i innych miejscach publicznych

Plakaty promocyjne w wersji cyfrowej do pobrania

Wysokiej jakości plik z plakatem A3. Do wydrukowania i rozwieszenia w widocznych miejscach. Niech wszyscy dowiedzą się o Waszej akcji

Profil Partnera - darmowa promocja w internecie

Przesyłajcie i publikujcie zdjęcia wraz z opisem na Profilu Partnera. Dzięki nim wszyscy dowiedzą się w jaki sposób działają środki pochodzące z 1,5% podatku. Dokumentujcie ważne wydarzenia z życia szkoły, klubu czy stowarzyszenia na Profilu. Zamieszczajcie materiały promujące Waszą działalność, ogłaszajcie ważne wydarzenia i promujcie Wasz profil na stronach internetowych.

Darmowy program pit - narzędzie do Waszej dyspozycji

Co roku, na naszej stronie internetowej dostępny jest program do rozliczania PIT, stworzony z myślą o naszych Partnerach. Program automatycznie wypełnia numer KRS oraz Wasz dopisek w celach szczegółowych. Dzięki tym informacjom zawartym w arkuszu podatkowym pozyskujemy 1,5% podatku na wskazany cel. Program dostępny jest także w trybie online, do korzystania wystarczy komputer z dostępem do Internetu.Pozostaw swoje dane, by umożliwić nam kontakt z Tobą.

 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu