Zbieram na rozwój mojej pasji
Karol Plak KRS: 0000270261 DOPISEK: Karol Plak 9697
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 632

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Zbieram na rozwój mojej pasji

Nazywa się Karol Plak, mam 18 lat.
Odkąd pamiętam lubiłem scenę i taniec. To pewnie dlatego bez wiedzy rodziców już w I klasie szkoły podstawowej zacząłem chodzić na zajęcia tańca towarzyskiego, które odbywały się w ramach zajęć świetlicowych. Rodziców poinformowałem o tym gdy musieli zaprowadzić mnie na egzamin ;-) Bardzo szybko zdobywałem kolejne klasy taneczne zarówno w tańcach standardowych jak i w latynoamerykańskich
Z moją partnerką taneczną trenuję od stycznia 2022 roku a na turniejach tańczę od 2016 r. W tym czasie w szybkim tempie zdobyłem klasy taneczne B, A i najwyższą S w obu stylach tanecznych. W ramach rywalizacji Rankingu sportowego FTS w 2021 roku ukończyłem zajmując IV pozycję w stylu standardowym i X w stylu latynoamerykańskim w kategorii Młodzież. Jestem kilkukrotnym finalistą i półfinalistą Mistrzostw Polski FTS w obu stylach tanecznych w kategorii Junior II, Młodzież i Młodzież Starsza. W 2018 roku trzykrotnie wytańczyłem tytuł V-ce Mistrzów Polski w Otwartych Mistrzostwach Polski tj. w stylu latynoamerykańskim, standardowym i w 10 tańcach. Jestem wielokrotnym finalistą i półfinalistą krajowych i międzynarodowych turniejów WDSF wytańczonych w kraju i za granicą (Włochy, Litwa, Ukraina, Łotwa, Niemcy, Rosja), gdzie kilkukrotnie stanąłem na podium.
Jestem dwukrotnym zdobywcą tytułu Mistrza Okręgu Mazowieckiego w kategorii Młodzież w stylu standardowym i tytuł Vice Mistrzów w stylu latynoamerykańskim.
Trenuję w warszawskim klubie CONTRA SPORT Warszawa pod czujnym okiem Państwa Ludmiły i Marka Chojnackich. Dodatkowo jestem uczestnikiem licznych szkoleń ze światowej klasy mistrzami tj. Alexej Silde, Anna Firstova, Aleksander Makarov, Dimitry Zharkov, Olga Kulikova,Fabio Selmi, Pietro Braga, Kristina Moshenskaya, Marius-Andrei Balan Mark Schulze-Altmann, Edita Gozzoli, Monica Baldasseroni czy Michele Bonsignori.
Pieniądze zebrane z 1% chcę przeznaczyć na dalszy rozwój swojej pasji.
Będę wdzięczny za każdy, choćby najmniejszy gest wsparcia.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Karol Plak 9697
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Karol Plak 9697

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu