1,5% twOJEGO PODATKU NA MOJE PRAWO DO SPORTU-DAWID GOTSZLING
Dawid Gotszling KRS: 0000270261 DOPISEK: Dawid Gotszling 7609
  • Miejscowość: KIELCE
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 1453

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

1,5% twOJEGO PODATKU NA MOJE PRAWO DO SPORTU-DAWID GOTSZLING

Wszyscy mają prawo do uprawiania sportu i czerpania z niego satysfakcji. Kiedy sport , który uprawiasz staje się Twoim życiem , kiedy z amatora stajesz się zawodowcem , kiedy dążysz do doskonałości i wygrywania, godnego reprezentowania klubu, województwa i kraju a barierą stają się finanse...ciężar finansowania kariery sportowej spada na rodziców; naturalnie, są go w stanie unieść tylko rodzice o wyższym statusie ekonomicznym. Pieniądze uzyskane wskutek zbiórki 1% przeznaczę na zawody, obozy, sprzęt pływacki, stroje treningowe i startowe, suplementację, badania lekarskie, na rozwój mojego mistrzostwa sportowego. Każdego dnia będę lepszą wersją samego siebie!!!!

Kim jestem? – czyli krótko o mnie
Zawodnikiem z wieloletnim stażem treningowym, ratownikiem i instruktorem WOPR, trenerem I stopnia Kraula metodą Total Immersion, studentem AWF Poznań i wieloletnim pasjonatem pływania.
Swoją przygodę z ta dyscypliną sportu rozpocząłem w wieku 4 lat. Jako 6 – latek byłem już zawodnikiem M.U.K.P. Korony – Swim – Kielce, a moim pierwszym trenerem był Janusz Lipski. To on wprowadził mnie w tajniki pływania, wyrobił pierwsze prawidłowe nawyki i wiele nauczył. Kolejnym trenerem w Kieleckiej Koronie był Krzysztof Januchta. Następnie w wieku 11 lat trafiłem pod skrzydła Bartosza Staneckiego i zmieniłem klub na Barakudę Starachowice. Razem z trenerem zdobyliśmy pierwszy w historii starachowickiego pływania złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów, a przez wspólny okres współpracy worek medali i tytułów. W 3 klasie gimnazjum wyjechałem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze a moim coachem został Trener Jacek Miciul. Cały opisany powyżej okres obfitował w sukcesy sportowe. Byłem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski (12 medali), pływakiem powoływanym do kadry wojewódzkiej i narodowej juniorów, wielokrotnie uznawanym za najlepszego zawodnika (w Polsce i województwie), ponadto zostałem wielokrotnym rekordzistą Okręgu Świętokrzyskiego, ustanowiłem ponad 25 rekordów pływając na Mistrzostwach Polski, zawodach ogólnopolskich, ligowych, sprawdzianach wytrzymałości i wytrzymałości stylowej. W 2020 roku opuściłem Zieloną Górę i rozpocząłem studia w Poznaniu. Moja przygoda z pływaniem trwa, obecnie trenuję w Warcie Poznań.

JAKO SPORTOWIEC PŁYWAM DLA PASJI, JAKO DIABETYK DLA ZDROWIA!!!

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Dawid Gotszling

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Dawid Gotszling 7609
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Dawid Gotszling 7609

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu