Pomóż kubusiowi samodzielnie funkcjonować!
Jakub Soczewka KRS: 0000270261 DOPISEK: Jakub Soczewka 4105
  • Miejscowość: Mogilno
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 2745

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Pomóż kubusiowi samodzielnie funkcjonować!

SZANOWNI PAŃSTWO

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w rehabilitację naszego syna Jakuba.Kubuś urodził się z Zespołem Wad Wrodzonych- charakteryzuje się min. małogłowiem ,czterokończynowe porażenie dziecięce ,dysmorfią twarzy ,stopy płasko-koślawe ,dodatkowe paluszki u rąk, niedoczynność tarczycy, astma ,candidie,zaburzenia odporności, braki owłosienia na głowie, skolioza, wielotorbielowatość nerek. W tej chwili przy pomocy drugiej osoby chodzi. Niestety ma padaczkę lekooporną, która bardzo go osłabia.Jakub jest po operacji główki , ma dysmorfię twarzy, której przyczyną są za szybko zrośnięte szwy czaszki. Możliwe jest ,ze w przyszłości będzie czekała go kolejna operację ,gdy główka przestanie rosnąć ,czego konsekwencja będzie brak rozwoju. Przyczyną zaburzeń rozwoju psychoruchowego jest rzadka choroba genetyczna("ring" 13 chromosomu)-występuje u 1 dziecka na 15tysięcy urodzeń. Obecnie jest nieznana naszym genetykom i nieznane są dalsze rokowania naszego dziecka na przyszłość
Kubuś ma 9 lat. Synek nasz wymaga troskliwej opieki odpowiednich specjalistów, aby zapewnić mu w jego początkach życia szansę zaistnienia w naszym życiu. Z każdym dniem pod opieką specjalistów i intensywnej rehabilitacji oraz pobycie na turnusach rehabilitacyjnych nasz synek powraca do lepszej sprawności fizycznej i umysłowej. Dzięki dotychczasowej rehabilitacji ma szanse chodzić i stać się w miarę jego możliwości samodzielny. Wspólnie cieszymy się z jego osiągnięć, każdej najmniejszej poprawy-a jego uśmiech na twarzy to dla nas rodziców najlepsza nagroda, że praca idzie w dobrym kierunku, aby w niedalekiej przyszłości mógł być w miarę samodzielny.
Z uwagi na widoczne postępy w rozwoju ruchowym i psychicznym Kubusia, wskazane jest dalsze leczenie, na które są potrzebne duże środki finansowe. Na tą chorobę nie ma lekarstwa, które można kupić w aptece! Jedynie dieta, ćwiczenia i sprzęt specjalistyczny są mu wstanie pomóc. Niezbędne są dla syna turnusy, które są bardzo kosztowne(5500zł!) . Prosimy o każdą pomoc finansową, za która serdecznie dziękujemy!
Po czasowniku "KOCHAĆ" najpiękniejszym jest "POMAGAĆ".

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Jakub Soczewka 4105
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1% Podatku za rok podatkowy 2020 w 2021 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Jakub Soczewka 4105

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu