Robin -mały piłkarz o wielkim marzeniu
Robin May KRS: 0000270261 DOPISEK: Robin May 14871
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 34

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Robin -mały piłkarz o wielkim marzeniu

Marzenie by zostać piłkarzem ma wielu chłopców w wieku naszego syna. Marzy być jak Messi , Mbappe czy Modric. On jednak nie tylko marzy, ale też ciężko pracuje by osiągnąć swój cel. Codziennie trenuje by stawać się lepszym sportowcem. Oprócz treningów piłkarskich w klubie, szlifuje indywidualnie technikę , biega , pływa, gra w tenisa i pink-ponga. Uczy się znakomicie i w szkole nie ma zaległości. Jest dzieckiem spokojnym, zrównoważonym, koleżeńskim i ambitnym. Pięknie rysuje i śpiewa w wolnych chwilach.
My, jego rodzice wpieramy go każdego dnia w realizacji jego planów, podporządkowując grafik tygodnia tak by mógł uczestniczyć we wszystkich treningach i meczach, wspieramy go mentalnie dodając wiary i pewności siebie, a także finansowo robimy wszystko by mu nie zabrakło funduszy. Mimo wielkich starań , zdajemy sobie sprawę, że kwestie finansowe , oprócz chęci,pracy i talentu, są równie ważne. Postępy zależne są nie tylko od wielkości talentu, ale też od możliwości finansowych. Stąd zbiórka. Uprawianie sportu kosztuje- zgrupowania, wyjazdy na turnieje, uczestniczenie w obozach specjalistycznych piłkarskich, zatrudnienie profesjonalistów z dziedziny piłki nożnej, konsultacje psychologiczne, letnie i zimowe obozy, obuwie piłkarskie, stroje, zajęcia indywidualne motoryczne i gimnastyczne, nauka języka angielskiego, a także koszty benzyny to rocznie około 25.000 zł. Robin zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Umiejętności Indywidualnych na Legia Training Center w Książenicach w listopadzie 2023 roku, z powodzeniem bierze udział w warszawskich biegach, jest również uczniem klasy sportowej piłkarskiej w Warszawie. Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla naszego syna, by dalej mógł robić postępy i cieszyć się z uprawiania piłki nożnej, a być może dzięki temu wsparciu znajdzie się kiedyś w kadrze Polski.

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Robin May 14871
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Robin May 14871

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu