Julia Wójcik
Julia Wójcik KRS: 0000270261 DOPISEK: Julia Wójcik 14094
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 65

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Julia Wójcik

Gdy Julka miała cztery latka, wykryto u niej guza mózgu! Był to nowotwór IV stopnia złośliwości… Wszystko wskazuje na to, że moja dzielna córeczka pokonała tego strasznego przeciwnika! Choroba pozostawiła jednak ślad i Julka musi mierzyć się z licznymi problemami zdrowotnymi.

Bardzo proszę o pomoc by móc zapewnić dzieciom to czego potrzebują. By mieli dach nad głową, by mieli co jeść i w co się ubrać. Bym mogła stanąć na nogi względem finansowym. W ostatnich czasach nasze życie się posypało. Staram się wszystko naprawić lecz niestety bez pieniędzy ciężko cokolwiek zrobić.

Wszystko zaczęło się od częstych infekcji, uniemożliwiających normalne uczęszczanie do przedszkola. Później przyszły jeszcze poważniejsze objawy. Julka bardzo często wymiotowała… Szukałam przyczyny tego, co dzieje się z moją córeczką.

Pewnego dnia Julkę zaczęła boleć głowa. Stało się to po przypadkowym zdarzeniu podczas zabawy z bratem. Było to szczęście w nieszczęściu, bo dzięki temu wykonano u niej prześwietlenie głowy. Prawda okazała się straszna – rdzeniak zarodkowy, czyli nowotwór złośliwy umiejscowiony w móżdżku.

To spadło na nas, jak grom z jasnego nieba!

Zaczęła się dramatyczna walka o życie mojej córeczki! Najpierw wycięcie guza w Szczecinie, później chemioterapia w Gdańsku, następnie protonoterapia w Essen i powrót do Polski na kolejną chemię. Wszystko to trwało trzy lata. Tak bardzo się o nią bałam...

Na szczęście, ostatnie wyniki wskazują na to, że udało się jej pokonać raka!

Niestety, choroba spustoszyła organizm Julki. Co pół roku córka przechodzi rezonans głowy. Ma różne problemy zdrowotne – bolą ją nóżki, zdarza się, że wymiotuje. Lekarze nie do końca wiedzą dlaczego...

Od niedawna korzysta też z aparatu słuchowego. Występują również problemy ze wzrostem. Moja córeczka będzie też potrzebowała rehabilitacji do końca życia, a to wszystko generuje ogromne koszty...

Moja wspaniała dziewczynka bardzo dzielnie znosi obecną sytuację. Zawsze miała świetny kontakt ze pielęgniarkami i lekarzami, których spotkała na swojej drodze. Chodzi do szkoły i cieszy się z kontaktu z rówieśnikami. Lubi prace manualne, pływać w basenie. Jest wesoła i aktywna, uwielbia się przebierać. Jestem z niej taka dumna!

Robię co mogę, by moje dzieci były szczęśliwe, by miały normalny dom i wszystko to, czego potrzebują. Jako matka wiem, że poruszę niebo i ziemię, aby nie dopuścić do pogorszenia stanu zdrowia Julki... Ona już tak wiele wycierpiała...
Do tego doszły jeszcze problemy finansowe, problemy z opłatami, z samochodem itp

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Julia Wójcik 14094
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Julia Wójcik 14094

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu