Remont placu do jazdy konnej - Bytom
Monika Flasz KRS: 0000270261 DOPISEK: Wesoła Zgraja Bytom 11405
  • Miejscowość: BYTOM
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 645

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Remont placu do jazdy konnej - Bytom

Dzień dobry, od ok. 2 lat prowadzę prężnie rozwijającą się szkółkę jeździecką. Nasza szkółka różni się od innych przede wszytskim tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, aby poza sama jazdą konną uczyć dzieci i młodzież empatii i dbałości o te wrażliwe zwierzęta. Każdego dnia w naszej stajni przebywają dzieci i młodzież z Bytomia i jego okolic, wspólnie spędzają czas, rozwijają pasję, nawiązują przyjaźnie i w większości - spełniają marzenia. Moim aktualnym marzeniem oraz celem zbiórki jest remont i powiększenie naszego placu do jazdy oraz remont boksów dla naszych koni. Puszczę teraz ostatnio popularna, ale niestety prawdziwą śpiewkę, że przez rosnące ceny powoli przestaje nam się to wszytsko zwracać. Od kilku miesięcy ledwie zarabiamy na pokrycie kosztów utrzymania ośrodka i koni. Stajnie przejęliśmy w 2020 roku w opłakanym stanie, włożyliśmy mnóstwo serca, czasu i pieniędzy, żeby postawić ten ośrodek na nogi - udało się. Teraz chcemy iść dalej, bo mamy wspaniałą społecznośc, kochane konie i zaangażowanych pracowników, ale żeby móc się dalej rozwijać potrzebujemy pomocy.. Robimy to nie tylko dla siebie, ale przed wszystkim dla naszej młodzieży, która chciałby się rozwijać i startować w zawodach. Nie mówię, że przygotowanie do zawodów nie jest możliwe na naszym aktualnym placu, ale jest bardzo utrudnione. Plac powinien być kilka metrów większy, żeby móc najechać na przeszkodę z każdej strony, a przede wszystkim powinien być prosty, a aktualnie jeździ się na nim z górki i pod górkę, co jest ogromnym utrudnieniem dla koni jak i jeźdźców, ogromnym utrudnienieniem są też dziury przez które, konie często się potykają.

Ten kto nas zna to wie, że wkładamy całe serce w ten ośrodek, a te kto nie zna to niech zaufa, że tak jest. Można nasze codzienne życie podglądać na naszych profilach ma Facebooku @wesolazgrajaBytom, instagramie @wesolazgraja i od niedawna tiktoku @wesolazgraja.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc dziękujemy najmocniej jak potrafimy, dobro wraca jestem tego pewna ❤️

Udostępnij na Fb

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Wesoła Zgraja Bytom 11405
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Wesoła Zgraja Bytom 11405

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu